www.plavinunovads.lv

„Gāzi grīdā!” viesojas Vietalvā

• Trešdiena, 29 oktobris 2014 10:16
  • Pēdējās izmaiņas ( Trešdiena, 29 oktobris 2014 10:20 )
  • Autors Jānis Peņģerots

Projekta „Gāzi grīdā!” (projekts tiek īstenots ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO Centra finansiālu atbalstu) darba grupas un NVO „Jauniešu biedrība - CENTRS” pārstāves viesojās Vietalvas pagastā, lai E. Prūsas vārdā nosauktajā bibliotēkā tiktos ar interesentiem un runātu par jaunatnes lietām Pļaviņu novadā.

Lasīt vairāk: „Gāzi grīdā!” viesojas Vietalvā

• Drukāt

Noslēdzies projekts „Kamermūzikas dienas Pļaviņās”

• Otrdiena, 28 oktobris 2014 09:00
  • Autors Jānis Peņģerots
Ar reģiona mūzikas skolu audzēkņu kamermūzikas kolektīvu koncertu 24. oktobrī noslēdzies projekts „Kamermūzikas dienas Pļaviņās”. Kopumā projekts tika veidots dažādām mērķauditorijām. Tā bija iespēja Pļaviņu novada iedzīvotājiem baudīt profesionālu mākslinieku sniegumu – Ievas un Ainara Šablovku koncertprogrammā „Rudens deja”, mūzikas skolu pedagogiem pilnveidot profesionālās prasmes Ainara Šablovska meistarklasē saksofona spēlē un mūzikas skolu audzēkņiem sniegt iespēju kopīgi izveidotā koncertprogrammā prezentēt savas prasmes kamermuzicēšanā.
Projektu „Kamermūzikas dienas Pļaviņās” jau otro gadu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Pļaviņu novada dome.
  • Drukāt

Galda futbola sacensības „Pepijā”

• Pirmdiena, 27 oktobris 2014 12:30
  • Autors Jānis Peņģerots
Sākot no 16. līdz 22. oktobrim, bērnu centra apmeklētāji piedalījās galda futbola sacensībās. Sacensību dalībnieku skaits kopumā bija diezgan liels. Sacensībās piedalījās: Ričards Pogodins (4a klase); Nikita Skrimbls (4a klase); Artūrs Ramusiks (3a klase); Evalds Jansons (3a klase); Endijs Lasmanis (1b klase); Rinalds Gregersons (2b klase); Edgars Osipausks (1b klase); Keita Aizporiete (4b klase); Santa Rudziša (2b klase); Elīna Liepiņa (6b klase); Sabīne Lasmane (4a klase); Artjoms Zagorskis (2b klase), Matīss Vasks (4b klase); Rendija Dutkeviča (6b klase); Evija Miltiņa (6b kalse); Kārlis Liepiņš (4a klase); Rihards Ozoliņš (1b klase); Līga Liepiņa (6a klase); Markus Martinkevičs (2a klase); Maira Saliete (6a klase); Eva Melehova (6b klase), Jānis Lapiņš (2b klase); Daniels Dekterovs (5b klase); Nastja Oborotova (4a klase); Toms Aizporietis (2b klase); Silards Stepāns (6a klase) un Viviāna Nikaļuka (6a klase). Visas dienas dalībnieki ar lielu azartu, aizrautību un cīņas sparu centās uzvarēt savu pretinieku, lai tiktu pie uzvaras. Uzvaru bija pelnījis ikviens, jo visi ir pietiekami stipri, atbilstoši savam vecumam un sagatavotībai. No visu dienu dalībniekiem noskaidrojās stiprākie un centīgākie dalībnieki, kuri pēdējā sacensību dienā cīnījās par medaļām. Bija izspēlēti divi medaļu komplekti. Vietu ieguvēji: 1.vieta Ričards Pogodins; 1. vieta Artjoms Zagorskis; 2. vieta Kārlis Liepiņš; 2. vieta Nikita Skrimbls; 3. vieta Keita Aizporiete un 3. vieta Endijs Lasmanis Iespējams, kādam palīdzēja veiksme, kādam sagatavotība un kādam varbūt tās dienas noskaņojums, lai uzvarētu. Apsveicam uzvarētājus un sakām lielu paldies visiem par apņēmību un piedalīšanos! Fotogrāfijas apskatāmās: http://www.pepijapn.lv/

Aizvadīts Pļaviņu pilsētas ceļojošā kausa šahā 207. turnīrs

• Pirmdiena, 27 oktobris 2014 11:00
  • Autors Jānis Peņģerots
26. oktobrī notika Pļaviņu pilsētas ceļojošā kausa izcīņas 207. turnīrs šahā. Piedalījās 27 dalībnieki, kuri tikās apļa turnīrā (26 spēles katram šahistam). Pirmajā sešiniekā ierindojās: 1. vieta Uldis Melderis (Pļaviņas, 22,5 punkti); 2. vieta Ivo Saksis (Limbaži, 21 punkts); 3. vieta Juris Saksis (Limbaži, 20,5 punkti); 4. Vieta Gunārs Pušmucāns (Jēkabpils, 19,5 punkti); 5. vieta Guntis Jankovskis (Jēkabpils, 19 punkti); 6. vieta Zubeirs Haciveli (Jēkabpils, 18 punkti). Turnīrā piedalījās šahisti no Rīgas, Cēsīm, Valles, Skrīveriem, Aizkraukles, Kokneses un Siguldas. Pēdējais turnīrs šogad Pļaviņās notiks 7. decembrī, kad tiks apbalvoti 6 labākie šahisti gada kopvērtējumā. Skat. turnīra tabula.
  • Drukāt

Skolēnu pašpārvalde – reāli?!

• Pirmdiena, 27 oktobris 2014 09:45
  • Autors Jānis Peņģerots

Pļaviņu novada jaunieši un uzaicināti ciemiņi no citiem novadiem Latvijā piedalījās NVO “Jauniešu biedrība – CENTRS” rīkotā neformālās izglītības seminārā “Skolēnu pašpārvalde – ne reāli!” (Projekts “Gāzi grīdā!”- tiek īstenots ar LR Kultūras ministrijas un Zemgales NVO Centra finansiālu atbalstu). 24. oktobri NVO ““Jauniešu biedrība – CENTRS” piedāvāja novada jauniešiem, kā pilsoniskās līdzdalības apguves dienu. No rīta devāmies uz Koknesi, lai piedalītos seminārā “Jauniešu aktīvas līdzdalības un sadarbības ar pašvaldību veicināšana”. Seminārā, neformālās izglītības nodarbību gaisotnē, radām izpratni par jēdzienu pilsoniskā līdzdalība, izspriedām, kādi ir tās pozitīvie ieguvumi jauniešiem, pašvaldībai un sabiedrībai, iepazināmies ar labās prakses piemēriem, tikām informēti par jauno programmu “Erasmus+”. Savukārt 24. oktobra pēcpusdienā un vakarā (līdz pusnaktij) piedāvājām interesentiem neformālās izglītības semināru par skolēnu pašpārvaldes darbības būtību, izaicinājumiem, ieguvumiem. Semināra gaitā “lauzām ledu”, strādājām pāros un grupās, diskutējām, apkopojām viedokļus un noslēgumā sagatavojām ieteikumus izglītības iestādēm, lai uzlabotu skolēnu pašpārvalžu darbu, ko iesniegsim skolām, kuru pārstāvji piedalījās mūsu projekta aktivitātē. 24.00, beidzot semināra oficiālo “nopietno” daļu, organizējām enerdžaizeru parādi – izspēlējām projektos un apmācībās apgūtās aktīvās rotaļas, atsvaidzinājām atmiņā spoku stāstus un plkst. 4 devāmies pie miera. 25.oktobra rīts atnāca ar dzestru rītu, muzikālu rīta rosmi, foto atskatu un gandarījumu par iepriekšējā dienā paveikto! Skolēnu pašpārvalde ir reāla, bet sarežģīta lieta! Paldies JIC “Ideja” par sadarbību un atbalstu!

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL