www.plavinunovads.lv

• Drukāt

Pļaviņu novada stipro ģimeņu godināšanas pasākums

• Trešdiena, 07 janvāris 2015 00:00
  • Autors Jānis Peņģerots
Tu joprojām mana vienīgā un labā,
Kaut gan kāzu diena tev bij tieši tad, kad man.

Piektdien, 5. decembrī, Pļaviņu kultūras centrā notika Pļaviņu novada Stipro Ģimeņu svētki.
Vai pasaulē ir vēl kas lielāks? Mūsu bagātība ir ģimene, dzimta. Paldies jums, godātie jubilāri!
ZELTA kāzās Pļaviņu novada dome godināja 10 laulātos pārus:
  • Aija un Valijs SIRMIE (Aiviekstes pagasts)
  • Gunta Skaidrīte un Jānis Ilgonis VĪTOLI (Pļaviņas)
  • Zinta un Dainis KRIEVIŅI (Aiviekstes pagasts)
  • Valija un Jānis LAŠI (Aiviekstes pagasts/Pļaviņas)
  • Kloņa un Ivans ŽUKI (Vietalvas pagasts)
  • Inta un Antons ČIPĀNI (Vietalvas pagasts)
  • Ustiņja un Stefans NIKOĻUKI (Klintaines pagasts)
  • Antoņina un Jevģēnijs SILOVI (Pļaviņas)
  • Feonija un Anatolijs PATRIJUKI (Pļaviņas)
  • Ausma un Kārlis MELBĀRŽI (Vietalvas pagasts)
Smaragda kāzās (55. kāzu jubilejā) tika sumināti 5 laulātie pāri:
  • Tamāra un Anatolijs MARAKOVI (Pļaviņas)
  • Stefānija un Viktors VINOGRADOVI (Pļaviņas/Gostiņi)
  • Zenta Skaidrīte un Jānis Adolfs BIĶERNIEKI (Pļaviņas)
  • Vija un Arvīds RADŽEĻI (Pļaviņas)
  • Marija un Vilnis STANGAS (Pļaviņas)
Dimanta kāzās (60. kāzu jubilejā) sveicām 3 cienījamus laulātos pārus:
  • Ārija un Linards SKUDRAS (Pļaviņas)
  • Ruta un Žanis KNUTIŅI (Pļaviņas)
  • Anfisa un Genādijs TKAČENKO (Pļaviņas/Gostiņi)

Sociālā dienesta Rūķi un Ziemassvētku vecītis apciemoja novadniekus

• Piektdiena, 19 decembris 2014 15:30
Nākat iekšā,
Ziemassvētki,
Nu mēs jūs gaidīsim,
Nama māte durvis vēra,
Rokā gaiša uguntiņa!

Pirmssvētku nedēļā Sociālā dienesta Rūķi un Ziemassvētku vecītis apciemoja novada vientuļos pensionārus, pirmās grupas invalīdus un pirmsskolas vecuma bērnus, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādes. Ziemassvētku vecītis nogādāja viņiem Pļaviņu novada domes sarūpētos saldumus, mērojot novada tuvus un tālus ceļus no Rīteriem līdz Jāņukalnam.
Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir pilns ar brīnumiem, tos gaida gan lieli, gan mazi. Mazie bērni par apciemojumu bija apmulsuši, taču daudzu acīs bija prieks un pārsteigums, ka viņus apciemojis īsts Ziemassvētku vecītis! Viņš uzklausīja, kādus Ziemassvētku dzejolīšus bērni iemācījušies. Ziemassvētku vecītis daudz siltu vēlējumu saņēma no mūsu vecākās paaudzes ļaudīm, kuri pastāstīja, kā pa gadu ir klājies. Katram gads bijis savādāks, vienam krāsojies gaišās, otram pelēcīgās krāsās. Prieks, ka var rast optimismu, pateikt otram jauku uzmundrinājuma vārdu, izdarīt labu darbu! Paši iedzīvotāji arī bija sagādājuši dāvanas. Rasma Vīksna nodeva sūtījumu ar saviem darinājumiem, lai siltās zeķītes sasilda sirdis bērniem aprūpes iestādēs. Paldies viņai par nesavtīgo atbalstu! Vēlam siltus un gaišus Ziemassvētkus visās mājās un katra sirdī!

Pļaviņu novada Sociālais dienests

• Drukāt

Tiek uzstādīti transporta līdzekļu masas ierobežojumi

• Piektdiena, 19 decembris 2014 11:55
  • Autors Jānis Peņģerots
Sakarā ar laika apstākļu pasliktināšanos tiek uzstādīti transporta līdzekļu masas ierobežojumi uz šādiem pašvaldības ceļiem:
Aiviekstes pagastā:

4. A6 – Stēģi – Stukmaņi
5. Stukmaņi - Dzidravoti
  • Drukāt

Pļaviņu Mākslas skolas audzēkņu keramikas darbu izstāde „Ziemassvētku gaismiņas”

• Piektdiena, 19 decembris 2014 08:43
  • Autors Jānis Peņģerots
Šī gada decembra pelēkumā cilvēkus īpaši vilina gaisma. Trešajā Adventes svētdienā Pļaviņu Mākslas skolas audzēkņu gaismiņu saspēles keramikas darbos uzrunāja skatītājus Pļaviņu novada kultūras centrā. Ceram, ka šīs mazās, spožās laterniņas deva gaismu ne tikai acīm, bet arī sirdij. Vēlam, lai tas būtu dvēselei pēkšņi pavēries brīnums, redzējums, kur eņģeļi un pavalstnieki spēlē savas lomas, kur putni pazīst cits citu un rūpes var nomest ar Pelnrušķītes kurpes vieglumu.
Priecāsimies, ja mūsu izstāde rosināja radošumu, modināja ieceres, sapņus. Lai mēs visi kopā ar saviem darbiem kaut mazliet spētu mainīt pasauli uz labu, lai katram pieder klusi mirkļi, kad ielūkoties zvaigznēs un ieklausīties savā un citu sirdīs!
Ieskats no izstādes - foto galerijā.

Konsultācija māmiņām

• Piektdiena, 19 decembris 2014 08:16
  • Autors Jānis Peņģerots
Jaunatnes projekta „Otrais” noslēgumā māmiņas (tika aicināts ikviens interesents) varēja saņemt bezmaksas konsultāciju (sertificēta zīdīšanas konsultante Anita Baltalksne), kā arī dalīties pieredzē par bērnu zīdīšanu. Teicām Anitai paldies par saturīgo nodarbību un vienojāmies par sadarbību nākamā gada projekta „Māmiņu klubs” ietvaros.
Pļaviņu novada iedzīvotāji, kas iepazīstas ar informāciju par nodarbībām topošajām vai esošajām māmiņām (izlasot mājas lapās vai domu biedru grupās, afišās uz info stendiem u.c. ), paziņojiet, lūdzu, saviem draugiem vai radiem par šādu iespēju jauniešu centrā! Dažkārt sievietēm stāvoklī vai ar zīdaiņiem nenāktos braukt uz Rīgu, Jēkabpili vai Aizkraukli, bet varētu iegūt zināšanas un citu mammu pieredzi te pat Pļaviņās. Ceram uz atbalstu, ieinteresētību un ierosinājumiem turpmākajai darbībai.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

cheap nhl jerseys cheap hockey jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap authentic nhl jerseys china nhl jerseys cheap nhl jerseys china wholesale nhl jerseys cheap nhl jerseys free shipping