www.plavinunovads.lv

Konsultāciju diena Pļaviņu novadā

• Piektdiena, 12 septembris 2014 11:31
  • Autors Jānis Peņģerots
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (turpmāk tekstā – inspekcija) Daugavpils reģiona inspektores Iveta Plone un Edīte Milevska 2014. gada 17. septembrī no plkst.10.00 līdz plkst.12.00 Pļaviņās, 1.Maija ielā 10, Pļaviņu novada Sociālā dienesta telpās sniegs konsultācijas un metodisko palīdzību Pļaviņu novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā.
Speciālisti un iedzīvotāji ir laipni aicināti konsultēties pie inspekcijas inspektorēm par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem. Papildus informāciju variet saņemt pa tālruņiem 65422336, 26809432 vai 26808567. Uz tikšanos!

SAC "Pļaviņas" saņem dāvinājumu

• Piektdiena, 12 septembris 2014 10:19
  • Autors Jānis Peņģerots
11. septembrī SAC „Pļaviņas” saņēma humāno palīdzību no Vācijas veco ļaužu pansionāta „Phonik” (direktors Reinhold Wichewski).Veco ļaužu pansionāts atrodas pilsētā Dreicich. Humāno palīdzību mums piegādāja firma „Muller Umweltdienest”, tās direktors Niko Mullers, šoferīši Brends Brauns un Kalman Horvath. Saņēmām 13 funkcionālās gultas, barojamos galdiņus, gultas veļu, televizorus. Liels paldies Vācijas sadraudzības partneriem , kas mums sagādāja tik lielisku dāvanu!

Ingrīda Caune, SAC „Pļaviņas” vadītāja
  • Drukāt

Ir iespējams iepazīsties ar Raiņa ielas ar šķērsielām un Stacijas laukuma tehniskā projekta uzmetumu

• Piektdiena, 12 septembris 2014 09:56
  • Autors Jānis Peņģerots
Patreiz tiek izstrādāts Raiņa ielas ar šķērsielām un Stacijas laukuma tehniskais projekts. Ar projekta uzmetumu var iepazīties Pļaviņu novada domē 5. kabinetā.
  • Drukāt

Madonas reģionālā vides pārvalde aicina izteikt priekšlikumus

• Ceturtdiena, 11 septembris 2014 16:11
  • Autors Jānis Peņģerots
Valsts vides dienesta (VVD) Madonas reģionālā pārvalde informē, ka pārvaldē ir saņemts SIA „Rīteru dolomīts” iesniegums ūdens resursu lietošanas atļaujas saņemšanai virszemes ūdens izmantošanai smilts un šķembu skalošanai atradnēs „Jaunsmilktiņas” un „Plikais purvs” Klintaines pagasta Pļaviņu novadā. Pārvalde, sakarā ar šīs plānotās darbības iespējamo ietekmi uz zemes izmantošanas iespējām un meliorācijas sistēmas darbību nekustamajos īpašumos, kas robežojas ar SIA „Rīteru dolomīts” smilts un šķembu atradnēm aicina iesniegt savus priekšlikumus par atļaujas izsniegšanu un tās nosacījumiem. Ar pilnu iesniegto dokumentu paketi var iepazīties VVD Madonas reģionālajā pārvaldē. Priekšlikumi līdz 2014. gada 25. septembrim iesniedzami VVD Madonas reģionālajā pārvaldē, Blaumaņa ielā 7, Madonā, LV-4801.

Jaunumi ceļu satiksmes jomā

• Ceturtdiena, 11 septembris 2014 12:01
  • Autors Jānis Peņģerots
Pļaviņu novada pašvaldības policija informē, ka 2014. gada 12. septembrī stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr. 498 „Ceļu satiksmes noteikumi”. Jaunie grozījumi paredz, ka turpmāk, pārvietojoties ārpus apdzīvotām vietām, kā arī apdzīvotās vietās, ja ceļš nav pietiekami un vienmērīgi apgaismots, gājējiem jābūt tērptiem atstarojošā vestē vai apģērbā ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.
Tāpat grozījumi paredz, ka automobilī, kura sēdvietas nav aprīkotas ar drošības jostām, aizliegts pārvadāt bērnus, kas jaunāki par trim gadiem.
Jaunums ir arī attiecībā uz bērnu, kuru augums nepārsniedz 150 cm pārvadāšanu. Šādus bērnus aizliegts pārvadāt priekšējā sēdeklī automobilī, kura sēdvietas nav aprīkotas ar drošības jostām, kā arī ar mopēdu, motociklu, triciklu, kvadriciklu vai sniega motociklu, izņemot gadījumu, ja bērns var noturēt līdzsvaru un aizsniegt kāju atbalstus vai sēž uz viņa vecumam un svaram atbilstoša sēdeklīša.
Attiecībā uz velosipēdu vadītājiem - noteikumi papildināti ar jaunu tiesību normu, kura nosaka, ka bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem, braucot ar velosipēdu, galvā jābūt aizsprādzētai aizsargķiverei. Līdz šim aizsargķivere bija jālieto bērniem, kuri jaunāki par septiņiem gadiem. Šī norma stājas spēkā 2014. gada 1. oktobrī.
Arī velosipēdistiem, braucot diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos jābūt tērptam atstarojošā vestē vai apģērbā ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL