www.plavinunovads.lv

• Drukāt

Bezmaksas seminārs, lai informētu par pasākumu „Ieguldījumi materiālajos aktīvos”

• Otrdiena, 25 novembris 2014 15:37
  • Autors Jānis Peņģerots
28. novembrī plkst. 11:00 Aizkraukles novada pašvaldības konferenču zālē, Lāčplēša ielā 2 notiks tikšanās ar Lauku atbalsta dienesta pārstāvjiem.
Programmā:
  • atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās;
  • atbalsts ieguldījumiem pārstrādē;
  • zaļināšanas prasību nodrošināšana, sākot ar 2015.gadu.
Projektu iesniegumu pieņemšana pasākuma „Ieguldījumi materiālajos aktīvos” divos apakšpasākumos:
  1. “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”;
  2. “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.
notiks no 2014. gada 8. decembra līdz 2015. gada 15. janvārim. Kontakttālrunis: Pļaviņu novada zemnieku konsultante Inese Eiduka 29255047.

Atbalsts politiski represētām personām

• Otrdiena, 25 novembris 2014 14:23
  • Autors Jānis Peņģerots
Kā katru gadu, tā arī šogad, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Pļaviņu novada dome izmaksā svētku pabalstu politiski represētām personām. Pabalsts tiek izmaksāts vienu reizi gadā saskaņā ar Pļaviņu novada domes Saistošajiem noteikumiem Nr.32 "Par pašvaldības pabalstiem, neizvērtējot personas (ģimenes) ienākumus  un ar mērķi sniegt atbalstu politiski represētām personām.
Pabalsta apmērs ir 15 EUR vienai personai un to Pļaviņu novada Sociālais dienests izmaksā bez ienākumu un materiālās situācijas izvērtēšanas politiski represētām, novadā deklarētām personām.
Šogad šo pabalstu, pirms Latvijas Republikas proklamēšanas 96 gadadienas, saņēma 76 Pļaviņu novada iedzīvotāji, no tiem 41 Pļaviņās, 12 Aiviekstes pagastā, 15 Vietalvas pagastā un 8 Klintaines pagastā. Mums ir pamats lepoties ar saviem cilvēkiem. Vēlam viņiem visiem spēku, izturību, veselību arī turpmāk!

V.Čulkstēna, Sociālās palīdzības organizatore
  • Drukāt

Par dzelzceļa pārbrauktuves Vietalvas ielā, Pļaviņās rekonstrukcijas darbu pabeigšanu

• Otrdiena, 25 novembris 2014 13:20
  • Autors Jānis Peņģerots
Pļaviņu novada dome saņēmusi pilnsabiedrības „Skonto būve, BMGS, ACB un Binders” apliecinājuma un garantijas vēstuli par objektā „Otrā sliežu ceļa būvniecība dzelzceļa iecirknī Rīga – Krustpils” pārbrauktuves Vietalvas ielā rekonstrukcijas darbu pabeigšanas termiņiem, kas autoruzraudzības kārtībā tika mainīti un saskaņoti atbilstoši Pļaviņu novada domes papildus prasībām. Pārbrauktuves seguma ieklāšana, gājēju pāreju un autoceļu pieejas izbūves darbi – līdz 2014. gada beigām, autoceļu pieeju asfaltēšanas darbi – pēc ziemas beigām 2015. gadā, tiklīdz gaisa temperatūra atļaus to darīt, bet ne vēlāk, kā līdz 2015. gada 30. aprīlim.
  • Drukāt

Aicina dalībniekus projektā „Stipra ģimene – veiksmes atslēga nākotnei”

• Otrdiena, 25 novembris 2014 12:37
  • Autors Jānis Peņģerots
Ja esat daudzbērnu, nepilnā ģimene vai jūsu ģimenē aug bērns ar invaliditāti, tad šis projekts ir domāts tieši jums! Projekta ietvaros Jums būs iespēja piedalīties ģimeņu pasākumos „Trīs ceturtdaļas”, kur visa ģimene kopā piedalīsies radošās un sportiskās aktivitātēs, atsevišķās grupās vecāki varēs pārrunāt sev interesējošos jautājumus, jaunieši pētīt karjeras iespējas, bet bērni rotaļāties un attīstīt 21. gs. dzīves prasmes. Ceļa izdevumi, nokļūšanai uz pasākumiem, tiks apmaksāti. Katra projektā iesaistījusies ģimene, individuālā sarunā, varēs izvēlēties sev piemērotākos un nepieciešamākos pakalpojums. Projekta aktīvākās ģimenes piedalīsies vasaras nometnē „Baltābele2015.”, 2015. gada jūlijā –Aglonā. Pieteikties un saņemt sīkāku informāciju par projekta piedāvātajām iespējām var pa tālruni – Inita 27040603 no 22. 11. 2014. – 02. 12. 2014. Projektu organizē Biedrība KPK „Tilts”, projektu finansē Sabiedrības integrācijas fonds, finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina, Norvēģija.

Par videoieraksta nodošanu policijai

• Pirmdiena, 24 novembris 2014 08:15
  • Autors Jānis Peņģerots
Tā kā 20. novembra pievakarē novērota Pļaviņu sabiedriskās tualetes demolēšana kultūras centra skvērā Pļaviņās, Daugavas ielā 49, video ieraksts ir nodots izskatīšanai policijā.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL