www.plavinunovads.lv

  • PDF

26. februāris PII "Bērziņš"

  • Trešdiena, 27 februāris 2013 09:41
  • Pēdējās izmaiņas Ceturtdiena, 28 februāris 2013 09:51
  • Autors Administrator
26. februārī sagatavošanas grupas bērni, kopā ar skolotājām - Lienīti un Initu devās uz JIC, kur uzstājās apvienības "Daugavas rīts" rīkotajā pasākumā. Bērni līdzi bija paņēmuši savus rotaļu draugus-lācēnus. Katrs bērns bija sagatavojis īsu stāstījumu par savu lācīti, uzsverot viņa labākās īpašības. Pēc katra stāsta sekoja muzikāls priekšnesums-dziesma, deja vai rotaļa. Pasākuma noslēgumā bērni pasniedza dalībniecēm pašdarinātu grozu ar dzeltenām narcisēm, vēlot siltu sauli un pavasari.
Pēcpusdienā bērnudārzā ieradās biedrības "Latvijas Leļļu Teātru Klubs" ar leļļu izrādi "Pūces piens”. Izrāde ir veidota kā patiess stāsts par pūču nozīmi pasaules dabas procesos. Bērniem bija patiess prieks skatoties izrādi, viņi smējās un pēc izrādes noskatīšanās aktīvi diskutēja, pārrunājot redzēto. Fotogrāfijas lūdzam skatīt foto galerijā.
 
cheap nhl jerseys cheap hockey jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap authentic nhl jerseys china nhl jerseys cheap nhl jerseys china wholesale nhl jerseys cheap nhl jerseys free shipping cheap nfl jerseys online cheap china nfl jerseys online wholesale cheap nfl jerseys cheap nba jerseys cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys china cheap authentic nfl jerseys from china