www.plavinunovads.lv

  • PDF

Meteņdiena "Jumītī"

  • Ceturtdiena, 28 februāris 2013 09:45
  • Pēdējās izmaiņas Ceturtdiena, 28 februāris 2013 09:49
  • Autors Administrator
Tilti rīb, zvani skan,
Metens brauca pār kalniņu
Saules groži rociņā.

Šogad Meteņdienu svinējām 26.februārī. Šajā dienā mūs priecēja jauks, saulains laiks. Meteņdiena ir ziemas pavadīšanas un pavasara gaidīšanas godi starp Ziemassvētkiem un Lieldienām.Tādēļ mēs šo dienu sagaidījām ar jautrību, pārģēbšanos, dziesmām, dejām un dažādām sporta sacensībām. Gājām trokšņodami, dziedādami meklēt Meteni un viņš mūs sadzirdēja. Metenis mūs iepriecināja ar spožām pogām, garšīgiem pīrāgiem un labiem novēlējumiem – būt veseliem un draudzīgiem!
Fotogrāfijas lūdzam skatīt foto galerijā.
 
cheap nhl jerseys cheap hockey jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap authentic nhl jerseys china nhl jerseys cheap nhl jerseys china wholesale nhl jerseys cheap nhl jerseys free shipping cheap nfl jerseys online cheap china nfl jerseys online wholesale cheap nfl jerseys cheap nba jerseys cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys china cheap authentic nfl jerseys from china