www.plavinunovads.lv

  • PDF

Mūsdienu deju grupa "POZITĪVS" sadancošanās pasākumā Salā

  • Ceturtdiena, 28 februāris 2013 10:00
  • Pēdējās izmaiņas Ceturtdiena, 28 februāris 2013 10:03
  • Autors Administrator
22. februārī mūsdienu deju grupa „POZITĪVS” apmeklēja Salas kultūras namu - jauniešu deju kolektīvu sadancošanās pasākumu „Februāra riņķa dancis”, kurš tika veltīts deju grupas „Pipariņš” 6 gadu jubilejā.
Pasākumā piedalījās arī tādas deju grupas kā "Dūmiņš", "Pipariņi", "Delverēni", "Kauranieši" no Aizkraukles, Salas, Jēkabpils un Ogres.
Pasākums bija ļoti draudzīgs, tajā valdīja laba atmosfēra un labs noskaņojums. Pēc pasākuma visi draudzīgi ballējās līdz pat pusnaktij.
Tagad mūsu mūsdienu deju grupa „POZITĪVS” cītīgi gatavojas Latvijas mūsdienu deju draudzības sacensībām „Tukuma kauss 2013”, kuru vērtēs profesionāla žūrija.
Veiksmi meitenēm!

Bildes apskatāmas: http://www.pepijapn.lv/
 
cheap nhl jerseys cheap hockey jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap authentic nhl jerseys china nhl jerseys cheap nhl jerseys china wholesale nhl jerseys cheap nhl jerseys free shipping cheap nfl jerseys online cheap china nfl jerseys online wholesale cheap nfl jerseys cheap nba jerseys cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys china cheap authentic nfl jerseys from china