www.plavinunovads.lv

Projekti

 • PDF
 • Drukāt

Pļaviņu novadā atklāts minigolfa laukums

 • Trešdiena, 29 jūlijs 2015 12:44
 • Autors Jānis PeņģerotsKopš 2015. gada 27. jūlija Pļaviņās, Daugavas ielā 50 ikvienam interesentam ir iespēja savu brīvo laiku pavadīt, spēlējot minigolfu.
Pļaviņu novada dome ELFLA projekta ietvaros ir iegādājusies un uzstādījusi 6 minigolfa celiņus, 6 minigolfa nūjas pieaugušajiem un 6 bērniem, kas rada iespēju spēlēt minigolfu arī bērniem. Spēlei nepieciešamās nūjas un bumbiņas pieejamas Jauniešu iniciatīvu centra “Ideja” pirmajā stāvā, pie centra darbiniekiem.
Šis ir sporta veids, kuram nav vajadzīgs spēks, kurā var trenēt precizitāti, pacietību un stāju. Tam nav vecuma ierobežojumu, un tas neprasa speciālu fizisko sagatavotību, līdz ar to vecmāmiņa var spēlēt šo spēli kopā ar mazbērniem.
Veiksmīgas spēles panākuma atslēga ir spēja koncentrēt uzmanību un saglabāt mieru. Minētās rakstura īpašības palīdz sasniegt labus rezultātus ne tikai šajā sporta veidā, bet arī dzīvē.
Protams, tik pat labi minigolfu var spēlēt sava prieka pēc, kopā ar draugiem, ģimeni vai viens pats. Pēc nogurdinošas, saspringtas darba nedēļas tas būs lielisks relaksācijas veids.
Tā kā minigolfa spēlēšanai ir sezonas raksturs uzskatām, ka ar pirmo salu šai iespējai nav jābeidzas, tāpēc ziemas periodā minigolfa celiņi atradīsies telpās - Daugavas ielas 50 sporta zālē.
Mēs ticam, ka arī Pļaviņu novadā izaugs jauni minigolfa čempioni, kuri nesīs pasaulē Pļaviņu un Latvijas vārdu!

Minigolfa laukums ir pieejams bez maksas jebkuram interesentam.
Augustā:
Pirmdienās 14:00 – 19.00
Otrdienās 14:00 - 19:00
Trešdienās 14:00 - 19:00
Ceturtdienās 14:00 - 19:00
Piektdienās 14:00 - 19:00
Augustā laukums būs pieejams arī sestdien 15.augustā no 10:00 līdz svara stieņu spiešanā guļus sacensību noslēgumam. Ar 1.septembri darba laiks mainīsies!
 • PDF
 • Drukāt

Īstenots projekts „Zivju resursu pavairošana Odzes ezerā”

 • Pirmdiena, 27 jūlijs 2015 14:07
 • Autors Jānis PeņģerotsPļaviņu novada dome 2015. gada 12. februārī pieņēma lēmumu par dalību Zemkopības ministrijas izsludinātajā Zivju fonda pasākumā „Zivju resursu pavairošanai un atražošanai publiskajās ūdenstilpnēs un ūdenstilpnēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās ūdenstilpnēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās atļauta makšķerēšana” ar projekta iesniegumu „Zivju resursu pavairošana Odzes ezerā”.
Projekts tika atbalstīts Zivju fonda 2015. gada 19. marta sēdē.
Piešķirtais Zivju fonda finansējums 2848.00 EUR, Pļaviņu novada domes līdzfinansējums 352.00 EUR, projekta kopējās izmaksas 3200.00 EUR.
Pļaviņu novada dome par piešķirto summu no SIA “Dāmas zivju audzētavas” iegādājās 14 000 vienvasaras zandartu mazuļus, kurus 2015. gada 16. jūlijā ielaida Odzes ezerā.
 • PDF
 • Drukāt

Pilsētvide kļūs zaļāka

 • Pirmdiena, 20 jūlijs 2015 11:00
 • Autors Jānis Peņģerots
Ar 16. aprīli, uzsākta Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) administrācijas izstrādātā un Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas atbalstītā projekta „Zaļā pilsētvide" ieviešana, kur Pļaviņu novada dome ir viens no sadarbības partneriem. Projekta mērķis ir - saglabāt zaļās zonas un ūdenstilpnes Zemgales reģiona un Ziemeļlietuvas reģiona pilsētās, veicot investīcijas zaļās zonas infrastruktūrā, šādā veidā samazinot pilsētas negatīvo ietekmi uz vidi, saglabājot zaļās teritorijas nākamajām paaudzēm.

Lasīt vairāk: Pilsētvide kļūs zaļāka

 • PDF
 • Drukāt

Konkursa "Pļaviņu zaļās leģendas” noslēguma ceremonija

 • Pirmdiena, 20 jūlijs 2015 10:54
 • Autors Jānis Peņģerots

Pļaviņu novada dome turpina aprīlī uzsākta Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) administrācijas izstrādātā un Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas atbalstītā projekta „Zaļā pilsētvide" ieviešanu.

Projekta ietvaros tika organizēts radošo darbu konkurss bērniem un jauniešiem ,,Pļaviņu zaļās leģendas”. Konkursa noslēguma ceremonija notika 17. novembrī Pļaviņu Kultūras Centrā, kur arī varēja apskatīt labāko darbu izstādi. Konkursa uzvarētāji tika apbalvoti ar bukletiem, kur tika iespiesti viņu darbi.

Projekta ieviešana ilgs līdz 2013. gada 15. oktobrim, tā kopējais budžets ir 1 156 700,42 eiro. No šīs summas Eiropas Savienības ieguldījums ir 85% apmērā.
 • PDF
 • Drukāt

Pļaviņu novada dome turpina projekta „Zaļā pilsētvide” ieviešanu

 • Pirmdiena, 20 jūlijs 2015 10:48
 • Autors Jānis Peņģerots

Pļaviņu novada dome turpina, aprīlī uzsāktā, Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) administrācijas izstrādātā un Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas atbalstītā projekta „Zaļā pilsētvide" ieviešanu.
Projekta ietvaros 2013. gada 18. un 19. septembrī Pļaviņu novada domes pārstāvji kopā ar partneriem no Zemgales plānošanas reģiona, Jēkabpils, Dobeles, Jaunjelgavas, no Latvijas puses un Biržiem, Akmenes, Rokiškiem un Birštonas, no Lietuvas puses, piedalījās Noslēguma pasākumā un Projekta konferencē, kas notika Jaunjelgavā. 18.septembrī Konferenci atklāja Jaunjelgavas novada priekšsēdētājs Guntis Libeks. Projekta vadošā partnera pārstāvis Zemgales plānošanas reģiona projekta vadītājs Raitis Madžulis un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes pārstāves Madara Markova un Natālija Ņitavska iepazīstināja klātesošus ar sasniegtajiem projekta rezultātiem. Katrs projekta partneris prezentēja savus sasniegumus. Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas sekretariāta pārstāve Antra Jansone pastāstīja par programmas perspektīvām nākamajā plānošanas periodā. Konferences nobeigumā tās dalībnieki apmeklēja Jēkabpils, Jaunjelgavas un Pļaviņu pilsētas objektus, kas tika rekonstruēti projekta ietvaros. 19. septembrī tika paredzēta ekskursija uz Līgatnes papīra fabriku.
Projekta ieviešana ilgs līdz 2013. gada 15. oktobrim, tā kopējais budžets ir 1156700,42 eiro. No šīs summas Eiropas Savienības ieguldījums ir 85% apmērā.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

 
cheap nhl jerseys cheap hockey jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap authentic nhl jerseys china nhl jerseys cheap nhl jerseys china wholesale nhl jerseys cheap nhl jerseys free shipping cheap nfl jerseys online cheap china nfl jerseys online wholesale cheap nfl jerseys cheap nba jerseys cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys china cheap authentic nfl jerseys from china