www.plavinunovads.lv

  • PDF

SIA "Pļaviņu Komunālie pakalpojumi" paziņojums

  • Otrdiena, 26 februāris 2013 12:35
  • Pēdējās izmaiņas Ceturtdiena, 28 februāris 2013 09:51
  • Autors Administrator
Sakarā ar avārijas remontdarbiem ūdensvada tīklu sistēmā Raiņa ielā, Pļaviņās
2013. gada 27. februārī
no plkst. 13.00 līdz remontdarbu pabeigšanai
netiks padots aukstais un karstais ūdens
posmā no Cielavu ielas līdz Dzirnavu ielai (ieskaitot).

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

SIA ”Pļaviņu Komunālie pakalpojumi”
 
cheap nhl jerseys cheap hockey jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap authentic nhl jerseys china nhl jerseys cheap nhl jerseys china wholesale nhl jerseys cheap nhl jerseys free shipping cheap nfl jerseys online cheap china nfl jerseys online wholesale cheap nfl jerseys cheap nba jerseys cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys china cheap authentic nfl jerseys from china