www.plavinunovads.lv

Vakances

  • PDF
  • Drukāt

Pļaviņu novada ģimnāzija izsludina pieteikšanos uz vakantajiem amatiem

  • Ceturtdiena, 02 jūlijs 2015 12:15
Pļaviņu novada ģimnāzija izsludina pieteikšanos uz vakantajiem amatiem:

  •  meistara palīgs (uz nenoteiktu laiku)
Pretendentam tiek izvirzītas šādas prasības:
1. pamatizglītība;
2. prasme veikt sīkus remonta un būvniecības darbus;
3. veikt darbus, kas saistīti ar ūdensapgādes sistēmas, apkures sistēmas un kanalizācijas sistēmas uzturēšanu.
CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai iesniegt personīgi skolas kancelejā Daugavas ielā 101, Pļaviņās līdz 17.08.2015. plkst. 15:00.

  •  informātikas skolotāju vidusskolā;
  • direktores vietnieku IT jomā (prasības: augstākā pedagoģiskā izglītība (vēlama augstākā izglītība IT jomā un pieredze izglītības iestādes vadības darbā), praktiskā darba pieredze izglītības jomā, teicamas prasmes darbā ar datoru un citām informācijas tehnoloģijām)

    CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai iesniegt personīgi skolas kancelejā līdz 15.07.2015. plkst. 15:00. Tālruņi uzziņām  29476078, 65133844.

 
cheap nhl jerseys cheap hockey jerseys cheap nhl hockey jerseys cheap authentic nhl jerseys china nhl jerseys cheap nhl jerseys china wholesale nhl jerseys cheap nhl jerseys free shipping cheap nfl jerseys online cheap china nfl jerseys online wholesale cheap nfl jerseys cheap nba jerseys cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys china cheap authentic nfl jerseys from china