13. septembrī Tiesībsarga biroja juristu konsultācijas varēs saņemt Madonā

Publicēts: 
07.09.2017 - 08:45

Trešdien, 13. septembrī, laikā no plkst. 11.00 līdz 18.00 Madonas novada bibliotēkā (Madonā, Skolas ielā 12) ikvienam interesentam būs iespēja saņemt individuālas Tiesībsarga biroja juristu konsultācijas par cilvēktiesību, labas pārvaldības un diskriminācijas jautājumiem. Iedzīvotājiem konsultācijas ir bez maksas, un uz tām ir jāpiesakās iepriekš, zvanot uz Tiesībsarga biroja tālruni 67686768.

Iedzīvotājus konsultēs pieredzējuši Tiesībsarga biroja juristi. No Tiesībsarga birojā saņemtajiem iesniegumiem un līdzšinējām klientu konsultācijām secināms, ka sabiedrībā ļoti aktuāli ir jautājumi par bērnu un ģimenes tiesībām, mājokļa un īpašuma tiesībām un citi.  Arvien vairāk pieaug iedzīvotāju jautājumi par labas pārvaldības ievērošanu valsts un pašvaldību iestādēs.

Informāciju sagatavoja:
Madlēna Vahere
Konsultante komunikācijas un starptautisko attiecību jautājumos
Latvijas Republikas Tiesībsarga birojs
Baznīcas iela 25
Rīga, LV-1010
tālr.   +371 67201414
mājas lapa: www.tiesibsargs.lv