Atstarotājs – lētākā dzīvības apdrošināšana

Publicēts: 
05.09.2017 - 10:15

Pļaviņu novada pašvaldības policija aicina gājējus lietot atstarotājus, gaismu atstarojošās vestes vai apģērbu ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem. Diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos tā ir obligāta prasība.

Vecāki! Neaizmirstiet parūpēties par bērnu drošību – piestipriniet vairākus atstarotājus pie bērna apģērba un somas tā, lai tie atstarotu transportlīdzekļu gaismu. Jāatceras, ka gājējam ir jāiet pa brauktuves kreiso pusi, bet atstarotājs jāpiestiprina pie apģērba ķermeņa labajā pusē. Ja tā ir aproce, tad – uz labās rokas. Ja auklā iekārts atstarotājs, – ķermeņa labajā pusē.

Atstarotājs var izglābt Jūsu dzīvību!        

Zane Grīnberga, Pļaviņu novada pašvaldības policijas priekšniece