SIA „Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” aicina darbā Ekonomistu

Publicēts: 
11.09.2017 - 17:00

SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” (reģ.nr. 48703000457) aicina darbā Ekonomistu(-i) uz noteiktu laiku. Mēs būsim priecīgi redzēt savā kolektīvā atvērtu, mācīties un augt gribošu cilvēku, kura mērķis ir būt uzticamam, zinošam un profesionālam.

Prasības:

-    augstākā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā; 

-    spēja analizēt un prognozēt uzņēmuma saimniecisko darbību; 

-     vēlama pieredze līdzīgu darba pienākumu veikšanā;

-     datorprasmes – MS Office labā lietotāja līmenī;

Katrs pretendents tiks izvērtēts individuāli.

 

Mēs piedāvājam:

-     mācību un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas;

-     iespēju iegūt profesionālo pieredzi;

-     alga no 630 EUR  un sociālās garantijas.

Pieteikuma dokumentus (izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un CV) iesniegt SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” (Daugavas ielā 43, Pļaviņās, Pļaviņu novadā) valdes loceklei vai nosūtīt uz e-pastu plavinukp@inbox.lv līdz 2017. gada 30. septembrim. Tālr. uzziņām 65133060.