1. decembrī Pļaviņās viesojās Mamanet jeb Kečbola komanda no Naukšēniem un Latvijas Tautas sporta asociācijas (LTSA) ģenerālsekretāre Gaļina Gorbatenkova

Publicēts: 
04.12.2019 - 19:00

Naukšēnu komanda šajā aizraujošajā sporta veidā trenējas jau trešo gadu, un skaitliski daudz mazākā novadā (2000 iedzīvotāji) kā Pļaviņās ir izveidojošās jau divas komandas! Pļaviņu dāmas redzēja īstu meistarklasi! Mums ļoti iepatikās! Turpmāk treniņus organizēsim katru svētdienu! Aicinām pievienoties Pļaviņu novada dāmu komandai jaunas dalībnieces! Ļoti gaidīsim!!! Tiekamies jau šo svētdien plkst. 14.00 Daugavas ielas 50 sporta zālē!

LTSA iecerējusi, ka pavisam drīz Latvijā varētu notikt starpnovadu turnīrs kečbolā vai Mamanet! Tur noteikti jābūt arī Pļaviņu novada komandai! Arī Naukšēnos mūs gaida uz atbildes spēlēm!

 

Rasa Siliņa

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja