12. klases skolēni apmeklē 25. starptautisko izglītības izstādi „Skola 2019”

Publicēts: 
04.04.2019 - 12:15

Šī gada 1. martā Pļaviņu novada ģimnāzijas 12. klases skolēni Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros apmeklēja nozīmīgāko izglītības iespēju pasākumu Latvijā 25. starptautisko izglītības izstādi „Skola 2019”.

Šī bija lieliska iespēja skolēniem vienuviet iegūt visaptverošu un kvalitatīvu informāciju par izglītības iespējām – mācību programmām, valodu kursiem, tālmācību un e-studijām Latvijā un ārzemēs, uzdot interesējošos jautājumus un saņemt izsmeļošas atbildes no augstskolu, koledžu un tehnikumu studentiem, audzēkņiem un mācību spēkiem.

Jaunieši izstādē varēja izmēģināt roku arī dažādās profesijās, piedalīties konkursos un citās aktivitātēs, savukārt skolotāji varēja iepazīties ar jaunāko piedāvājumu mācību līdzekļu, aprīkojuma un mācību literatūras klāstā.

Paldies par atbalstu 12. klases audzinātājai – Ivetai Krastiņai!

Ingrīda Bērziņa,

pedagogs karjeras konsultants