16. jūnijā Pļaviņās norisinājās Zemgales plānošanas reģiona kopsapulce un padomes sēde

Publicēts: 
19.06.2020 - 10:30

16. jūnijā Pļaviņu novada ģimnāzijas telpās norisinājās Zemgales plānošanas reģiona pašvaldību priekšsēdētāju kopsapulce un Zemgales plānošanas reģiona attīstības padomes sēde. Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma, saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, šī bija pirmā tikšanās klātienē, tā norisinājās atbilstoši valstī izsludinātajiem nosacījumiem un ievērojot drošības pasākumus.

Par kopsapulces norises vietu katru reizi tiek izraudzīta cita pašvaldība Zemgales reģionā. Tā kā šoreiz tā norisinājās Pļaviņās, tad, prezentējot un viesus iepazīstinot ar Pļaviņu novadu, kopsapulci atklāja Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss.

Kopsapulces un padomes sēdes dienas kārtībā tika izskatīti un apspriesti aktuālie jautājumi un balsošanas kārtībā pieņemti lēmumi. Plašāk par izmaiņām pēc ārkārtējās situācijas stāstīja Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas pārstāvji, kā arī iepazīstināja ar apkopoto informāciju par sakārtojamiem autoceļiem 2021.- 2023. gadam Zemgales reģionā saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu, uzklausīja padomes sēdes dalībnieku ierosinājumus un atbildēja uz jautājumiem.

Kopsapulces noslēgumā ikviens tika aicināts uzkavēties Pļaviņu novada ģimnāzijas telpās, apskatīt kabinetus un jauniegādāto moderno tāfeli, doties piknikā un apskatīt Zviedru skanstis. Kā piemiņu par viesošanos Pļaviņu novadā viesi saņēma dāvaniņas - Pļaviņu novada domes sarūpētos suvenīrus.

Informāciju publikācijai sagatavoja

sabiedrisko attiecību speciāliste

Jana Juste