20. jūnijā Pļaviņās norisināsies Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus

Publicēts: 
15.06.2020 - 17:00

Kopš brīža, kad Pļaviņās norisinājās sacensības svaru stieņa spiešanā guļus, pagājuši jau vairāki gadi. Šogad, atjaunojot tradīcijas, 20. jūnijā Pļaviņās norisināsies Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā uz atkārtojumu skaitu. Tas ir pirmais  Latvijas Pauerliftinga federācijas rīkotais publiskais pasākums pēc ārkārtējās situācijas beigām Covid - 19 ierobežošanai. Sacensības notiks Daugavas ielas 50 pagalmā.

Čempionāta dalībnieku uzdevums būs pēc iespējas vairāk reižu pacelt svaru stieni, kura smagums atbildīs katra dalībnieka individuālajam svaram sacensību dienā.
Sacensību uzvarētāji sieviešu un vīriešu konkurencē tiks noteikti dažādās vecuma grupās, kā arī svaru kategorijās.

Pasākuma organizatori, Latvijas Pauerliftinga federācija, būs sagatavojuši arī dažādas citas aktivitātes un uzdevumus, kuros varēs piedalīties gan čempionāta dalībnieki, gan līdzjutēji.
Atgādinām, ka valstī vēl joprojām ir spēkā nosacījumi Covid - 19 izplatības ierobežošanai. Lai gan sporta pasākumos ārtelpās uz doto brīdi vienlaicīgi drīkst atrasties 300 cilvēki un nav obligāti jāievēro distance starp dalībniekiem, tomēr lūdzam atcerēties pamatprincipus - visur, kur iespējams, jāievēro 2 metru distance, jāmazgā rokas, jāpaliek mājās, ja ir saslimšanas simptomi un jāseko līdzi informatīvajām norādēm sabiedriskās vietās, kā arī jāizpilda konkrētā pakalpojumu sniedzēja vai pasākuma organizētāja norādījumi.

Būsim veseli, aktīvi un atbildīgi!

 

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa