204 Pļaviņu novada pirmsskolēni un skolēni saņem siltas pusdienas pie savām dzīves vietām

Publicēts: 
06.04.2020 - 18:00

Šodien, 6. aprīlī, Pļaviņu novada dome uzsāka siltu pusdienu piegādi novada administratīvajā teritorijā deklarētiem pirmsskolēniem un 1. - 12. klašu skolēniem no maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimenēm. Pusdienas tika piegādātas arī Pļaviņu Neatliekamās palīdzības punkta darbinieku bērniem.

 Kopumā siltas pusdienas pie savām dzīves vietām saņēma 204 Pļaviņu novada bērni un jaunieši

Pusdienu sagatavošanu veica SIA “Bezdelīgas – 2”, kas arī līdz šim nodrošināja ēdināšanas pakalpojumus Pļaviņu novada ģimnāzijā, savukārt Pļaviņu novada pašvaldība nodrošināja pusdienu piegādi. Lai pusdienu piegāde notiktu pēc iespējas īsākā laikā un saņemšanas brīdī tās vēl būtu siltas, piegāde tika veikta ar piecām automašīnām, no kurām divas veica maršrutus pa Pļaviņu pilsētu, savukārt uz katru novada pagastu devās pa vienai automašīnai.

Pusdienu piegāde mājās tiks nodrošināta līdz 29. maijam jeb valstī izsludinātās ārkārtas situācijas atcelšanai, atsākoties mācību procesam klātienē skolā un pirmsskolās.

Kā iepriekš informējām, šā gada 2. aprīļa Ārkārtas domes sēdē Pļaviņu novada dome lēma arī par papildus pārtikas produktu piegādi Pļaviņu novada administratīvajā teritorijā deklarētiem 1. – 12. klašu skolēniem no maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimenēm kā kompensāciju par laika posmu no 23. marta līdz 3. aprīlim.

Ar pilnu domes lēmumu aicinām iepazīties šeit.

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja 

Rasa Siliņa,

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja