22. starptautiskā Baltijas tūrisma izstāde - gadatirgus “Balttour 2015”

Publicēts: 
03.02.2015 - 13:30

Šī gada 6 - 8. februārī norisināsies nozīmīgākais notikums Baltijas valstu tūrisma nozarē, kur piedalās vairāk kā 700 dalīborganizācijas un 450 eksponentu no 40 Eiropas, Centrālās Āzijas un Tuvo Austrumu valstīm. Pārstāvēti nacionālie un reģionālie tūrisma biroji, viesnīcas, aviokompānijas, tūrisma aģentūras, tūrisma pakalpojumu sniedzēji, reģionālās tūrisma asociācijas u.c. Balttour piedāvā īpašu un bagātīgu kultūras programmu kā arī vairākas halles „Atklāj pasauli”, ”Apceļo Latviju” un Brīvdabas piedzīvojumu teritoriju.
Pļaviņu novads tiks pārstāvēts kopīgā Zemgales ekspozīcijā. Zemgali zem improvizēta dižkoka priecēs pavisam seši ikdienas darbā sevi pierādījuši puduri. Pļaviņu novads atrodas vienā pudurī ar Aizkraukles, Kokneses un Skrrīveru novadiem. Pudurim kopīgi 2015. gadā izdota tūrisma karte par iespējām pavadīt laiku Vidusdaugavas reģionā. To var apskatīt un lejupielādēt šeit. 
Izstādes apmeklētājiem, tiks piedāvāti dažādi tūrisma galamērķi-apskates saimniecības, kultūrvēsturieski objekti, aktīvās atpūtas iespējas u.c. Lai izceltu pašu interesantāko un galveno, Pļaviņu novads sarūpējis jaunas kartes latviešu un angļu valodās. Tās var apskatīt un lejupielādēt šeit. 
Tiekamies izstādē!

Līva Davidova, Tūrisma centra vadītāja