24. starptautiskā Baltijas tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2017”

Publicēts: 
08.02.2017 - 14:45

No 3. līdz 5. februārim izstāžu centrā Ķīpsala notiks 24. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2017”. Tā ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā un rada svētku sajūtu gan nozares profesionāļiem, gan ceļotgribētājiem. Pļaviņu novadu, tāpat kā pagājušajā gadā, izstādē pārstāvēja Pļaviņu novada TIC vadītāja Līva Kotina un Pļaviņu novada uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Elita Kaņepēja, liels paldies par novada popularizēšanu arī tūrisma jomas studentam Imantam Melderim.

Tematiskajā hallē "Apceļo Latviju!" silti tika sagaidīts ikviens izstādes apmeklētājs. Latvijas daudzveidīgumu izstādē prezentēja visi novadi – Latgale, Vidzeme, Kurzeme un  Zemgale. Pļaviņu novads tika prezentēts Zemgales stendā, tūristiem piedāvājot pievilcīgo kolorītu – tūrisma un dabas objektus, apskates saimniecības, naktsmītnes un aktīvās atpūtas iespējas. Apmeklētājus sevišķi interesēja tūrisma jaunumi- atpūtas komplekss „Mežezera stāsts” un Gostiņu kultūrvēsturiskais parks. Izstādē piedalījās arī Odzienas muižas pārstāvji, aicinot degustēt Odzienas muižas alu un prezentējot savu tūrisma piedāvājumu. Tāpat arī izstādes apmeklētāji un dalībnieki tika aicināti apmeklēt Pļaviņu 90 gadu jubilejas pasākumus, īpaši 4. Latvijas tūrisma informācijas tirgu, kas notiks 9. septembrī- Pļaviņās.

 

Līva Kotina, Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centra vadītāja