4. maijā - velobrauciens un Baltā galdauta svētki; pilsētā noteikti satiksmes ierobežojumi

Publicēts: 
19.04.2018 - 10:15

4. maijs Pļaviņu novadā tiks atzīmēts ar tradicionālo Neatkarības dienas velobraucienu un Baltā galdauta svētkiem. Velobrauciena laikā no plkst. 11.00 Pļaviņās būs satiksmes ierobežojumi (apbraukšanas shēmu skatīt foto), velotrasi no Daugavas 49 līdz Gostiņiem varēs apbraukt pa Raiņa ielu.

Velobrauciens jau vairākus gadus pulcē visa vecuma riteņbraucējus – novada iedzīvotājus, pašvaldības iestādes, organizācijas, uzņēmumus un viesus. Starts tam tiks dots plkst. 11.00. Pēc velobrauciena visi pulcēsies uz Baltā galdauta svētkiem, cienājoties ar tēju, rupjmaizi un ievārījumu. Šogad 4. maija pasākumi noritēs Latvijas simtgades zīmē.

Reģistrēšanās velobraucienam notiks līdz 3. maija plkst. 20.00 www.jaujas.lv. Izņēmuma kārtā reģistrēties varēs arī 4. maijā līdz plkst. 10.30, taču dalībnieki aicināti izmantot iepriekšējo reģistrēšanos, lai sacensību dienā visi organizatoriskie jautājumi noritētu raiti un sacensības sāktos laikā. Numurus reģistrētie dalībnieki varēs saņemt Pļaviņu novada kultūras centrā 4. maijā plkst. 9.30 – 10.30.

Pieteikties sacensībām var bērnu grupā (0,5 – 2km), sporta klasē (8km) vai tautas klasē (8km). Velobraucienā var piedalīties ar visa veida velosipēdiem atbilstošā tehniskā stāvoklī. Sacensību laikā jāievēro ceļu satiksmes noteikumi.

Ar speciālbalvām tiks apbalvotas:

  • kuplāk pārstāvētā ģimene;
  • visvairāk pārstāvētais kolektīvs;
  • atraktīvākais kolektīvs, dalībnieks;
  • unikālākais velosipēds;
  • vecākais dalībnieks.

Visi dalībnieki piedalās uzņēmēju sarūpētu balvu izlozē. Par balvām gādās VAS “Latvijas valsts meži”, SIA “Virši-A”, SIA “Krauss”, SIA “Pļaviņu DM”, alus darītava “BURSH”, SIA “MySport”, SIA “SINDA&VR”, SIA “LIKRA”, biedrība “Skanste”.

Pirms reģistrēšanās velobraucienam, lūdzam iepazīties ar NOLIKUMU.

Sacensības tiks fotografētas un filmētas, informācija par pasākumu un rezultāti tiks publicēta novada mājas lapā www.plavinunovads.lv un pašvaldības informatīvajā izdevumā.

Sanita Kitajeva, sabiedrisko attiecību speciāliste