6. jūlijā Jēkabpilī būs iespēja pieteikties eID kartei un eParakstam

Publicēts: 
03.07.2019 - 16:00

Sestdien, 6. jūlijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) komunikācijas un mācību aktivitāšu programma “Mana Latvija! Dari digitāli!” viesosies Jēkabpilī. Jēkabpils pilsētas svētku laikā  “Mana Latvija! Dari digitāli!” pārstāvjus varēs satikt Jēkabpils Vecpilsētas laukumā, kur programmas aktivitāšu teltī svētku apmeklētājiem būs iespēja pieteikties eID kartei un eParakstam, kā arī saņemt informāciju par noderīgiem e-pakalpojumiem.

Azartiskajiem būs iespēja piedalīties viktorīnā “Gudrākais pilsētnieks” un kopā ar draugiem un ģimeni noskaidrot, kurš no jums ir erudītākais e-pakalpojumu lietošanā!

Praktiskajiem visas dienas garumā programmas aktivitāšu teltī būs iespēja pieteikties personas apliecībai (eID kartei) un eParakstam vai eParaksts Mobile iegūšanai telefonā – to palīdzēs nodrošināt Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes un VAS “Latvijas Radio un televīzijas centra” speciālisti. Papildus tam būs iespēja izveidot arī savu e-adresi, lai turpmāk visu saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm veiktu elektroniski.

Lai izmantotu kādu no šīm iespējām (izņemot viktorīnu), aicinām ņemt līdzi savu pasi vai eID karti (līdzi jāņem arī PIN kodi, kas tika izsniegti kopā ar eID karti!). Bet, ja PIN kodi ir pazuduši vai nav bijuši, – speciālisti pastāstīs, kā pie tādiem tikt. Satiec “Mana Latvija! Dari digitāli!” Jēkabpilī, Vecpilsētas laukumā un dari digitāli!

Uzzini vairāk – mana.latvija.lv.

 

Jana Saulīte,
SIA Communications & Strategies