Aicina apmeklēt “Magnetic Latvia” jauno Latvijas uzņēmēju produktu tirgu

Publicēts: 
20.08.2019 - 14:00

Ikviens no 30. augusta līdz 1. septembrim aicināts apmeklēt otro Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgu. 28 jaunie Latvijas uzņēmēji demonstrēs neparastas lietas aizraujošai ikdienai, kas top 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā - no attīstoša koka rotaļu namiņa un ūsu vaska līdz telpu pieelpojuma noteicējam un ēdamiem sejas krēmiem.

Pasākums notiks Rīgā, Lucavsalā, inovāciju un tehnoloģiju festivāla iNOVUSS ietvaros. Festivālā uz septiņām tematiskajām skatuvēm notiks vairāk nekā piecdesmit pasākumi, kuros trīs dienu garumā ar jaunāko tehnoloģijās, inovācijās un uzņēmējdarbībā dalīsies eksperti, uzņēmumu vadītāji un inovāciju speciālisti no septiņpadsmit valstīm. Visu programmu var apskatīt šeit. (https://www.inovuss.lv/programma/)

Ieeja – bez maksas.

 

Elita Kaņepēja,
Pļaviņu novada domes
uzņēmējdarbības attīstības speciāliste