Aicina balsot par Pļaviņu farmaceiti kā "Gada farmaceitu"

Publicēts: 
03.01.2018 - 08:30

Latvijas Ārstu biedrība organizē ikgadējo "Gada balvu medicīnā", kur svinīgas ceremonijas laikā tiks godināti mediķi par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā. Pasākumam izvēlēts moto "Dodot gaismu, sadegu".

Sabiedrībai dota iespēja balsot par gada labāko ārstu, zobārstu, farmaceitu, funkcionālo speciālistu, māsu, vecmāti un ārsta palīgu. Savukārt Latvijas Ārstu biedrība izvirzīs balvu saņēmējus nominācijās "Par mūža ieguldījumu", "Gada notikums medicīnā", "Gada slimnīca", "Gada cilvēks medicīnā".

Latvijas aptieka atbalsta savas farmaceites - Pļaviņu aptiekas vadītājas Nadeždas Kļevcovas nominēšanu Gada Farmaceita titulam. Lūdzam cilvēkus nebūt vienaldzīgiem un, ja uzskatāt, ka Nadežda šo godu ir pelnījusi, nobalsot. Balsojumus ir iespējams veikt norādītaja linkā: http://www.arstubiedriba.lv/gadabalvamedicina/ .

Ņemot vērā, ka internets nav pieejams visiem iedzīvotājiem, kā arī, no vienas IP adreses var veikt tikai vienu balsojumu dienā, aicinām vākt parakstus arī papīrformā. Pielikumā ir veidlapa, kuru, lūdzu, izdrukājiet, un tie, kas vēlas, var nobalsot!

Atcerieties, balsojumu elektroniski iespējams veikt tikai līdz 14. janvārim, bet pieteikumus rakstiskā formā “Latvijas aptiekā” Pļaviņās, Odzienas ielā 1 vai Atvaru ielā 2 pieņemsim līdz 12. janvārim.

Uzrakstītās vēstules paņemsim un nogādāsim Rīgā, Latvijas Ārstu biedrībā.

VEIDLAPA PARAKSTIEM

 

Zita Jēkabsone, Latvijas aptieka