Aicina balsot par Pļaviņu novada skolēnu darbiem konkursā "Mana novada dārgakmens - jaunā būve"

Publicēts: 
09.03.2018 - 09:00

Jau divdesmito gadu notiek skate „Gada labākā būve Latvijā 2017”. Šogad tā ir arī  viens no Latvijas valsts simtgades notikumiem.

Skates ietvaros jau trešo gadu tika rīkots bērnu zīmējumu konkurss "Mana novada dārgakmens - jaunā būve", kurā bērni un jaunieši līdz 16 gadu vecumam no visas Latvijas bija aicināti zīmēt sava novada jaunās būves. Saņemts rekordliels darbu skaitu - 385!

Konkursa aicinājumam atsaucās arī Pļaviņu novada ģimnāzijas vēstures skolotāja Iveta Krastiņa un 11 viņas audzēkņi, zīmējumos iemūžinot  Stacijas laukuma renovāciju, rollerapļa izbūvi slēpošanas, biatlona sporta bāzē “Jankas-Jaujas”, brīvdabas skvoša laukumu un skolas stadionu.

Šobrīd zīmējumi nodoti sabiedrības balsojumam sociālajā tīklā Facebook. Aicinām atbalstīt Pļaviņu novada skolēnus un balsot par viņu zīmējumiem līdz 20. martam. Zīmējumu konkursa uzvarētāji tiks nosaukti un apbalvoti skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” noslēgumā 2018. gada 28. martā Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur notiks arī visu zīmējumu virtuālā izstāde. Labākie darbi ar autoru un skolotāju vārdiem tiks publicēti prestižajā gadagrāmatā „Gada labākā būve Latvijā 2017.

4. – 6. klašu skolēnu darbi apkopoti ŠEIT

Par 7. – 9. klašu skolēnu darbiem var balsot ŠEIT

 

Visi Pļaviņu novada skolēnu darbi:

4. - 6. klašu grupā:

Ieva Ambaine

Krista Stūre

 

7. - 9. klašu grupā:

Evelīna Paula Ķerķe

Agita Cukanova

Andis Daugavietis

Anželika Žukova

Beāte Skrabutena

Elīza Luksa

Intars Kažus

Marta Langenfelde

Edijs Zeipe
 

Sanita Kitajeva