Aicina balsot par skaistāko Pļaviņu ainavu un radīt auduma maisiņu

Publicēts: 
09.01.2018 - 15:30

Uzņēmums "Latvijas Tekstils" par godu Latvijas simtgadei nolēmis radīt 119 auduma maisiņus, kas katrs būs veltīts kādai Latvijas pilsētai vai novadam.

Iedzīvotāju balsojums Facebook lapā noteiks fotogrāfijas, kas tiks izmantotas maisiņu apdrukai.

Par Pļaviņu novada fotogrāfijām var balsot ŠEIT, spiežot "Like" sev tīkamākajai bildei. Balsošana notiks līdz 23. janvārim. 

Visu novadu galerijas atrodamas http://ej.uz/novadu-bildes.

Šīs idejas autori stāsta: "Mēs, Latvijas Tekstils komanda, par godu LV100 gribam radīt tieši 119 auduma maisiņus ar tiem skatiem no katra novada un pilsētas Latvijā, kas visskaistāk un visprecīzāk raksturo  konkrēto novadu. No Salacgrīvas līdz Bauskai, no Nīcas līdz Alūksnei, no Dagdas līdz Dundagai. Sava novada bildes varēja iesūtīt jebkurš Latvijas novadu iedzīvotājs, un tagad ikviens var balsot, lai noteiktu uzvarētāju. Tā kā visus maisiņus nevarēsim radīt uzreiz, tie taps visa gada garumā, bet ļoti ceram, ka līdz 2018. gada 4. maijam visu novadu un pilsētu īpašie auduma maisiņi būs gatavi! Seko informācijai un maijā tiec pie sava novada auduma maisiņa!"