Aicina iedzīvotājus iesaistīties novada attīstības programmas izstrādē, aizpildot aptaujas anketu un piedaloties diskusijās

Publicēts: 
10.05.2018 - 16:45

Pļaviņu novada pašvaldība uzsākusi darbu pie Pļaviņu novada attīstības programmas izstrādes turpmākajiem septiņiem gadiem. Veidosim vīziju par novada nākotni kopā!

Ikviens Pļaviņu novada iedzīvotājs un interesents aicināts piedalīties attīstības programmas izstrādē, piedaloties sarunās un diskusijās un aizpildot aptaujas anketu.

Diskusijas par novadam svarīgām tēmām un jautājumiem notiks:

16. maijā plkst. 16:00 – 18:30 Pļaviņu novada kultūras centra mazajā zālē. Tēma – Uzņēmējdarbība Pļaviņu novadā (pašvaldības atbalsts uzņēmējdarbībai, atbalsts jaunajiem uzņēmējiem, jauniešu nodarbinātība, mārketings, sadarbība, tūrisma attīstība, uzņēmējdarbībai atbilstoša infrastruktūra). Papildus informācija: Elita Kaņepēja, 26331800, bizness@plavinas.lv.

23. maijā plkst. 18:00 – 20:00 Pļaviņu novada kultūras centra mazajā zālē. Tēma – Sociālie pakalpojumi, kultūra, izglītība, veselība un sports (infrastruktūra, pakalpojumu kvalitāte, pasākumi, inovācijas un jauninājumi, sabiedrības iesaiste). Papildus informācija: Helmuts Banders, 27870290,  helmuts.banders@plavinas.lv.

30. maijā plkst. 18:00- 20:00 Pļaviņu novada kultūras centra mazajā zālē. Tēma – Pašvaldības pakalpojumi (infrastruktūra, pakalpojumu kvalitāte un pieejamība, pašvaldību sadarbība, labiekārtošana, sabiedrības iesaiste, sadarbība ar NVO). Papildus informācija: Helmuts Banders, 27870290,  helmuts.banders@plavinas.lv.

Diskusiju darba kārtībā:

  • Esošā situācija novadā;  
  • Darbs grupās, sarunas un diskusijas;
  • Problēmas un risinājumi;
  • Balsošana un rezultātu kopsavilkums.

Lai apkopotu iedzīvotāju viedokļus, aicinām arī līdz 11. jūnijam aizpildīt anketas elektroniski  ŠEIT  vai papīra formātā visās Pļaviņu novada bibliotēkās, pagastu pārvaldēs un Klientu apkalpošanas centrā Dzelzceļa ielā 11, Pļaviņās.