Aicina iesaistīties ikgadējā akcijā "Dienas bez rindām"

Publicēts: 
12.10.2020 - 10:30

No 19. oktobra līdz 25. oktobrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, kurai šogad izvēlēts jauns vadmotīvs “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”. Akciju organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar iestādēm, pašvaldībām un bibliotēkām visā Latvijā.

Šogad akcijas ietvaros visas aktivitātes noritēs attālinātikatru dienu (no pirmdienas līdz piektdienai) paredzēti tiešsaistes semināri, kuros stāstīsim un rādīsim dažādus digitālos risinājumus, ko piedāvā valsts un pašvaldību iestādes dažādu dzīves situāciju risināšanai, atvēlot katru dienu noteiktai tēmai (digitālie rīki, kultūra, nodarbinātība, uzņēmējdarbība, vides aizsardzība).

Visi vebināri būs skatāmi programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” vietnē un programmas profilos sociālajos tīklos. Visu vebināru video ieraksti būs pieejami sociālajā tīkla Youtube.com kontā @Latvija.lv.

Arī šogad piedāvāsim unikālu iespēju – ikvienam interesentam piedalīties tiešsaistes viktorīnā ar jautājumiem par e-pakalpojumiem un digitālajām iespējām. Viktorīna būs anonīma, bet, ja dalībnieks vēlēsies piedalīties balvas izlozē, būs iespējams norādīt vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Savukārt sociālo tīklu lietotājiem būs iespēja piedalīties foto vai video konkursā “Digitālais plecs”, kurā aicināsim rādīt, kā cilvēki palīdz viens otram apgūt dažādus valsts piedāvātos digitālos rīkus un e-pakalpojumus. Konkursa noteikumi tiks publicēti mana.latvija.lv un sociālajos tīklos.

Akcija norisinās integrētās komunikācijas un mācību aktivitāšu programmas "Mana Latvija.lv. Dari digitāli!" ietvaros ar mērķi mudināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī izmantot valsts piedāvātos digitālos rīkus (e-paraksts, e-adrese u.c.).

Akcija "Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!" tiek rīkota jau sesto gadu. 2019. gada akcijā "Dienas bez rindām" sniegts vairāk kā 5 tūkstoši konsultāciju par e-pakalpojumiem.

Plašāka informācija par akciju pieejama šeit.

 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija