Aicina nevalstiskās organizācijas un iedzīvotājus piedalīties Ideju darbnīcā

Publicēts: 
06.09.2019 - 11:30

Valsts pētījumu programmas projekts “DemoMig” un Zemgales plānošanas reģions aicina uz “Reģionālo ideju darbnīcu: Zemgales demogrāfiskais portrets”, kas 24. septembrī notiks Bauskas novada Ceraukstē, atpūtas kompleksā ROŽMALAS, Nameju iela 2. Reģionālās ideju darbnīcas ieguvumi balstās uz pētnieku, reģiona iedzīvotāju, pašvaldību pārstāvju un uzņēmēju diskusiju un vajadzību apzināšanu.

Darbnīca tiek rīkota pētījuma “Ilgtspējīgas un saliedētas Latvijas sabiedrības attīstība: risinājumi demogrāfijas un migrācijas izaicinājumiem” ietvaros.

Pētījumu, izmantojot inovatīvu starpdisciplināru pieeju, īsteno atzīti demogrāfijas, ģeogrāfijas, socioloģijas, izglītības, ekonomikas, tūrisma un migrācijas jomas eksperti, kas pārstāv Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Latvijas Lauksaimniecības universitāti.

Projekta vadītāja Prof. Zaiga Krišjāne. Aicinām zemgaliešus piedalīties ideju darbnīcā, lai kopīgi ar pētniekiem apspriestu tādus jautājumus kā sabiedrības novecošanās, talantu migrācija, izglītība un inovācijas, un citus reģiona attīstībai aktuālos jautājumus.

PIETEIKŠANĀS - https://ej.uz/DemoMigZemgale

 

Zemgales plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centra vadītāja
Mairita Pauliņa, Tel. 63028454; +371 29578343 E-pasts: mairita.paulina@zpr.gov.lv

Zemgales plānošanas reģiona Remigrācijas koordinatore
Anete Spalviņa, Tel. +371 22338666 E-pasts: anete.spalvina@zpr.gov.lv