Aicinām dalībniekus reģistrēties sacensībām krostriatlonā, kas notiks 1. augustā sporta un atpūtas kompleksā “Mežezers”

Publicēts: 
22.07.2020 - 13:00

Šā gada 1. augustā sporta un atpūtas kompleksā “Mežezers” notiks Latvijas čempionāts krostriatlonā.

Pasākumā piedalīties aicināti visdažādāko vecuma grupu dalībnieki, jo katrai vecuma grupai izveidota atbilstoša garuma distance, kā arī pieejama tautas klase un krostriatlona jauktā stafete, kurā katru triatlona etapu veic cits komandas dalībnieks (100m peldēšana, 4km velo braukšana, 1 km skriešana). Komandā jābūt vismaz vienai dāmai.

Ar nolikumu aicinām iepazīties šeit.

Reģistrācijas forma pieejama šeit.

Pļaviņu novadā deklarētiem iedzīvotājiem dalība pasākumā bez maksas. Pļaviņu novada iedzīvotājus sacensībām aicinām pieteikties pasākumam līdz 30. jūlijam, rakstot uz e-pastu rasa.silina@plavinas.lv. Pieteikumā lūgums norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi), dalībnieku grupu.

Komandu reģistrācijai jauktajai stafetei lūdzam norādīt informāciju par katru dalībnieku atsevišķi un etapu (peldēšana, riteņbraukšana vai skriešana), kuru dalībnieks veiks.

 

Uz tikšanos 1. augustā sporta un atpūtas bāzē “Mežezers”!

 

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa