Aicinām piedalīties bezmaksas vasaras sporta un atpūtas nometnē “Kustību virpulis 2021"

Publicēts: 
30.06.2021 - 08:45

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/091 “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā” ietvaros no 26. jūlija līdz 1. augustam  tiks organizēta bezmaksas 7 dienu vasaras sporta un atpūtas nometne “Kustību virpulis 2021” maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu bērniem - 40 dalībniekiem, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, attīstīt patstāvību un pārliecību par savām spējām, uzlabot fizisko sagatavotību, pilnveidot un radīt priekšstatu par dažādiem sporta veidiem, spēlēm, rotaļām un fiziskajiem vingrinājumiem, uzlabot zināšanas par veselīgu uzturu. Nometni vadīs nometnes vadītāja Tatjana Zagorska - Udaļcova. Pieteikties nometnei var pie Tatjanas Zagorskas - Udaļcovas līdz šī gada 5. jūlijam, rakstot uz e-pastu tatjana.zagorska@plavinas.lv vai zvanot pa tālr. 22014412.

Informāciju sagatavoja Pļaviņu novada domes projektu vadītāja Olita Znotiņa