Aicinām piedalīties diskusijā “Aizkraukles novads nākotnē”

Publicēts: 
29.03.2021 - 13:00

Aicinām iedzīvotājus un citus interesentus iesaistīties Aizkraukles novada plānošanas dokumentu izstrādē. Diskusijā “Aizkraukles novads nākotnē” ar pašvaldību pārstāvjiem aicināti piedalīties iedzīvotāji un nevalstiskās organizācijas.

2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādes. Attīstības plānošanas dokumentu izstrādei pašvaldība ir piesaistījusi konsultantus SIA Baltkonsults un SIA JB Consulting.

Šā gada februārī un martā jau notika tematiskās diskusijas, ar kuru rezultātiem var iepazīties šeit.

Ikviens Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novada iedzīvotājs un interesents aicināts piedalīties attīstības programmas izstrādē, piedaloties diskusijā par jaunā novada stratēģiskajiem virzieniem un prioritātēm tiešsaistē (Zoom platformā) 13. aprīlī plkst. 13:00.

Lai pieteiktos diskusijai “Aizkraukles novads nākotnē”, lūdzam līdz 2021. gada 12. aprīlim izpildīt pieteikumu šeit.

 

Darba kārtība

 

Plānosim jaunā Aizkraukles novada attīstību kopā!

Aizkraukles novada pašvaldība