Aizkraukles novada svētkos varēs pieteikties eID kartei, eParaksts Mobile un izveidot e-adresi

Publicēts: 
02.08.2019 - 10:45

Sestdien, 10. augustā, ikvienam Aizkraukles novada svētku dalībniekam būs iespēja pieteikties eID kartei un eParakstam, izveidot savu oficiālo digitālo pastkastīti (e-adresi), lai turpmāk ar valsts un pašvaldību iestādēm sazinātos elektroniski, kā arī  saņemt informāciju par noderīgiem e-pakalpojumiem.

Savukārt tiem, kuri vēlēsies pārbaudīt savas zināšanas, būs iespēja piedalīties interaktīvā viktorīnā “Gudrākais pilsētnieks”, kuras mērķis ir noskaidrot e-pakalpojumus vislabāk pārzinošu svētku dalībnieku. Erudīcijas spēlē labākos rezultātus ieguvušie tiks arī pie pārsteiguma balvām.

Aktivitātes būsim pieejamas svētku tirdziņā un koncertu norises vietā – laukumā pie Aizkraukles Kultūras nama (Spīdolas iela 2).

Lai izmantotu kādu no šīm iespējām (izņemot viktorīnu), atceraties paņemiet līdzi savu pasi vai eID karti (atceraties paņemt līdzi arī PIN kodus, kas tika izsniegti kopā ar eID karti!). Bet, ja PIN kodi ir pazuduši vai nav bijuši – speciālisti pastāstīs, kā pie tādiem tikt.

Pasākumu nodrošinās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) programmas “Mana Latvija! Dari digitāli!” speciālisti, sadarbībā ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi (PMLP) un VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (LVRTC).

Līdz šim programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli” pārstāvji jau ir viesojušies svētkos Bauskā un Jēkabpilī, kā arī organizējuši īpašus pasākumus Talsu, Tukuma, Jelgavas un vairāku Latgales pilsētu iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Satiec mūs Aizkrauklē un dari digitāli!

Uzzini vairāk – mana.latvija.lv

Uz tikšanos 10. augustā!

Pasākums ir finansēts no Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta Nr. 2.2.1.1/17/I/015 “Pakalpojumu sniegšanas un pārvaldības platforma”.

 

Jana Saulīte,
SIA Communications & Strategies