Aizvadīta pirmā auksto zupu degustācija

Publicēts: 
18.07.2019 - 10:30

12. jūlijā “Piektdienas Pēcpusdienas Piknika Pļaviņu Pļavā” laikā notika biedrības “Pļaviņu pļāvēji” organizēta auksto zupu degustācija. Auksto zupu degustācija Pļaviņu novadā notika pirmo reizi un, varbūt, tā var kļūt par tradīciju.

Degustācijai tika iesniegtas 8 aukstās zupas. Piknika dalībnieki degustēja, izvēlējās garšīgāko un balsoja ar pupiņām, izvēloties savu simpātiju. Par degustētāju simpātiju kļuva Judītes Dragūnes gatavotā aukstā zupa.

Lai noteiktu Pļaviņu novada labākās auksto zupu gatavotājus, tika izveidota žūrija, kuras sastāvā bija Vilnis Mironovs, Silga Stučka, Ņina Maškova un Jānis Ange. Žūrijas darba rezultātā tikai noteikti uzvarētāji 3 godalgotās vietās:

  1. Irēna Spule-Vilcāne ar draudzenēm;
  2. Terēza Kārkla;
  3. Aina Larionova.

Par neparastāko auksto zupu tika atzīta Kristīnes Siņicas un Jāņa Norvaiša gatavotā aukstā zupa.

Biedrība “Pļaviņu pļāvēji” saka lielu paldies visiem degustācijas dalībniekiem, bet vislielākai paldies zupu gatavotājiem! Lai radošas receptes arī turpmāk!

Foto: Santa Vucāne.

 

Biedrība “Pļaviņu pļāvēji”