Aizvadīta tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”

Publicēts: 
19.02.2019 - 09:30

Ķīpsalas izstāžu centrā no 1. februāra līdz 3. februārim norisinājās 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”. Tā ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā un rada svētku sajūtu gan nozares profesionāļiem, gan ceļotgribētājiem. Tajā piedalījās 860 dažādu pasaules valstu tūrisma uzņēmumi.

Pļaviņu novads tika prezentēts Zemgales stendā, kurš no izstādes organizatoriem saņēma atzinību par plašāko reģiona pārstāvniecību. Zemgales stendā dalību ņēma 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības, kas tradicionāli bija apvienojušās sešos sadarbības puduros. Vienu no tiem veidoja Jelgavas pilsēta, Jelgavas un Ozolnieku novads, otru – Jēkabpils pilsēta un Krustpils novads, trešo – Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novads, ceturto – Auces, Dobeles un Tērvetes novads, piekto – Aizkraukles, Pļaviņu, Kokneses un Skrīveru novads, bet sesto, tā dēvēto Sēlijas puduri – Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes novads.

Pļaviņu novadu pārstāvēja Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Zaiga Bonda, Pļaviņu novada domes uzņēmējdarbības speciāliste Elita Kaņepēja. Kā arī visas trīs dienas izstādes apmeklētājus ar SIA “A.A. Mežmalas” jaunumiem iepazīstināja Latvju spīķera pārstāve Līga, kura aicināja apmeklētājus iesēsties Mežmalu kamanās un noskatīties sagatavoto video. Sestdien pievienojās Odzienas muižas pārstāve Evija Sproģe, iepazīstinot ceļotgribētājus ar Odzienas muižas aktualitātēm un piedāvājot Odzienas muižas alus degustācijas, kā arī aktīvākie apmeklētāji varēja iemēģināt roku disku golfa spēlē. Pļaviņu novada pārstāves prezentēja jaunās 2019. gada Pļaviņu novada tūrisma kartes, Vidusdaugavas bukletus un Pļaviņu novada 2019. gada pasākumu plānu.

 

Zaiga Bonda,

Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centra vadītāja