Aizvadīts Lieldienu gadatirgus

Publicēts: 
04.04.2018 - 10:30

30. martā Pļaviņu Zaļajā tirgū norisinājās Lieldienu gadatirgus. Neskatoties uz laika apstākļiem, tirgus pulcēja mājražotājus, amatniekus, kā arī rūpniecības preču tirgotājus no tuvākiem un tālākiem novadiem. Tirgotāji bija ieradušies no Jēkabpils, Kokneses, Lielvārdes, Gulbenes, Alūksnes, Daugavpils un Preiļiem.

Pircējiem bija iespējams iegādāties maizes, piena, gaļas un zivju izstrādājumus. Amatnieki piedāvāja pinumus, lina un koka izstrādājumus. Ļoti plaši pārstāvēti bija rūpniecības preču tirgotāji.

Lieldienu gadatirgū piedalījās Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmumi. Uzņēmums „Īssavienojums” piedāvāja iegādāties Lieldienu dekorācijas, bet „Sirdslietas” – koka piekariņus. Savukārt uzņēmums „Trejs” - telefona, fotogrāfiju, piezīmju lapiņu turētājus. Paldies skolēniem par piedalīšanos.

Paldies JIC „Ideja” jauniešiem par aktīvu brīvprātīgo darbu radošajās darbnīcās.  Paldies tiem, kuri atbalstīja, atnāca, un tiem, kuri tirgojās.

20. aprīlī plkst.16.00 būsiet gaidīti piektdienas vakara tirgū. Aicinām pārdot gribētājus pieteikties uz nākamajiem plānotajiem un ikdienas tirgiem pa tālruni 27873332 vai e-pastu tirgus@plavinas.lv.

 

Elita Kaņepēja tirgus pārvaldniece