Akordeonistu kameransamblis muzicē konkursā Daugavpilī

Publicēts: 
15.05.2019 - 16:15

11. maijā Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas koncertzālē norisinājās Latgales reģiona mūzikas skolu akordeonistu ansambļu atklātais konkurss. Konkursa uzdevumi:

  • veicināt jauno atskaņotāju radošo attīstību, viņu profesionālās meistarības izaugsmi, atskaņojuma kultūras, mākslinieciskās gaumes izkopšanu;
  • atklāt jaunus, talantīgus izpildītājus;
  • popularizēt akordeona mūziku;
  • pievērst uzmanību jaukto ansambļu repertuāram, izmantojot ansambļa sastāvā akordeonu kā klasisko instrumentu.

Pļaviņu Mūzikas skolu konkursā pārstāvēja kameransamblis, kura sastāvā muzicē 5. flautas klases audzēkne Ance Bērziņa, 5. akordeona klases audzēknis Roberts Mačs un 7. vijoles klases audzēkne Denija Krūmiņa. Kameransamblis šādā sastāvā muzicē pirmo gadu un uzstāšanās konkursā bija pirmais nopietnākais pārbaudījums. Kameransambļa vadītāja – akordeona spēles skolotāja Jeļena Nitecka. Apsveicam mūsu jaunos mūziķus ar konkursā iegūto Atzinības rakstu!

 

Dita Ārgule,

Pļaviņu Mūzikas skolas direktore