Apceļo Latviju, brauc ar vilcienu

Publicēts: 
18.08.2015 - 14:30

AS „Pasažieru vilciens” aicina apceļot Latviju! Mājas lapā http://www.pv.lv/ atrodama informācija gan par vilcienu sarakstiem un biļešu cenām, gan par dzelzceļa tūrismu.
Galvenais pluss ceļošanai ar vilcienu ir iespēja nesteidzīgi un bez saspringuma izbaudīt dabas ainavas aiz loga, kamēr vilciena personāls rūpējas par vilciena vadīšanu, pasažieru drošību un komfortu. Ceļošana ar vilcienu tiek uzskatīta par drošāko un precīzāko, punktuālāko pārvietošanās veidu. Vilcienu negadījumi notiek ļoti reti, savukārt pašu vilcienu kustību neietekmē nedz satiksmes intensitāte, nedz arī laika apstākļi. Bez finansiālā izdevīguma, arī vilciena vagona salīdzinoši lielais plašums ir būtiska priekšrocība, īpaši svarīgi tas ir ģimenēm ar bērniem, kuru aktivitāte un kustīgums neļauj mierīgi nosēdēt ilgus pārbraucienus.
Sadaļā „dzelzeļa tūrisms” var iepazīties ar gaidāmajiem pasākumiem, uz kuriem visērtāk aizkļūt, ja par savu ceļošanas transportu izvēlas vilcienu! Noderīga informācija pasažieriem - velotūristiem, par vilcienu vagoniem, kuros izvietoti velosipēdu turētāji, bagāžas biļešu cenām un ceļošanu grupā.
Sadaļā „dzelzceļa tūrisms” pieejami gan elektroniskie tūrisma bukleti, gan interaktīvā karte. Interaktīvā karte vienkārši un pārskatāmi ļauj atrast nepieciešamo - apskates objektus, naktsmītnes, kafejnīcas un citu tūristiem noderīgu informāciju. Apceļo Latviju! Brauc ar vilcienu!

Līva Kotina, Tūrisma informācijas centra vadītāja