Apceļo pilis un parkus, īpašo „Drauga karti” var saņemt Pļaviņu Tūrisma informācijas centrā

Publicēts: 
12.06.2020 - 09:30

Šovasar ceļotājiem ir nebijusi iespēja visu atlikušo 2020. gadu iesaistīties piļu un muižu parku apmeklēšanā. Izpildot dažus vienkāršus uzdevumus, var saņemt īpašo “Drauga karti”, ko var iegūt arī Pļaviņu Tūrisma informācijas centrā, kā arī citos tūrisma centros Latvijā. Karte ir bezmaksas un sniedz iespēju apmeklēt vairākas muižas un pilis gan Latvijā, gan Lietuvā ar ievērojamām atlaidēm (bezmaksas parka apmeklējums gida pavadībā, atlaides muižu apmeklējumam un bezmaksas ieeja pilsdrupās)!

Vienā no maršrutiem iekļauts arī mūsu novada Odzienas pils parks, kur apmeklētāji tiek aicināti aktīvi atpūsties muižas parkā, nobaudīt miestiņu, kas gatavots pēc vēsturiskām alus darīšanas tradīcijām, un aplūkot pili, kas uzskatāma par vienu no iespaidīgākajām neogotikas celtnēm Latvijā. www.odzienasmuiza.lv

Aicinām ikvienu apmeklētāju, kurš gatavs apstāties ikdienas steigā un sajust dabas un kultūras daudzveidību, doties tūrisma maršruta “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos” piedzīvojumā! 

Vairāk informācijas: https://www.zemgale.lv/component/k2/item/325-pilu-un-muizu-parki

Tūrisma attīstības speciāliste

Līva Kotina