Aprēķināts nekustamā īpašuma nodoklis 2019. gadam

Publicēts: 
13.03.2019 - 11:45

Pašvaldība ir aprēķinājusi nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2019. gadam un nosūtījusi maksāšanas paziņojumus  nodokļa maksātājiem vai tā pilnvarotai personai.  Ja maksāšanas paziņojums laikā nav saņemts, lūdzam par to informēt Pļaviņu novada pašvaldības NĪN administratoru.

Lai iegūtu aktuālo informāciju par nekustamā īpašuma nodokli, izmantojiet portālu www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv.

Ja nodokļa maksātājs nav deklarējis dzīvesvietu likumā noteiktā kārtībā un nav paziņojis adresi, kurā viņš ir sasniedzams, kā arī nodokļa maksātājs nav informējis par maksāšanas paziņojuma nesaņemšanu, maksāšanas paziņojumu nenosūta, bet NĪN aprēķins stājas spēkā 22. martā.

NĪN maksātājam – juridiskai personai – mēneša laikā no NĪN maksāšanas pienākuma rašanās brīža  turpmākai saziņai ar NĪN administratoru ir jāpaziņo pašvaldībai sava elektroniskā pasta adrese.

Jana Kupča,

 Pļaviņu novada domes nodokļu administratore