Ar Ausmas Neimanes darbu izstādi noslēdz izstāžu ciklu Gostiņu bibliotēkā

Publicēts: 
09.10.2018 - 08:30

Mēnesi pēc mēneša varējām vērtēt un iepazīt darbus, kas tapuši Pļaviņu Mākslas skolas pieaugušo studijā. Zeltainais oktobris atvēlēts Ausmai Neimanei. Gada sākumā Ausma it kā vairījās, it kā vēl nebija iedrošinājusies parādīt savus krājumus, bet, izliekot citu studijas dalībnieču darbus, vai katra no dāmām atzīmēja, ka Ausmas veikumu noteikti vajagot redzēt. Aiz katras līdzenas ūdens virsmas mājo straumes, neredzami avoti un atvari. Tāpat arī ikvienā no mums mājo bezgalīgi dziļumi. Ausmas radošais ceļš arī ir virzījies šauboties, viļoties, ticot, gribot izmēģināt, līdz nāk iedrošinājums, uzmundrinājums, ieteikums. Un viss notiek.

Oktobra izstāde ir interesanta ar to, ka apskatāmi gan Ausmas Neimanes darbi, gan arī pa gleznai no citu dalībnieču veikuma. Te nu vieta intrigai: vai varēsiet atpazīt visa gada garumā iepazītos radošos rokrakstus?

Interesenti laipni gaidīti Gostiņu bibliotēkā visu oktobri darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

 

Daina Vikle