Ar dzeju pie Daugavas - Dzejas dienām veltīts pasākums Pļaviņās

Publicēts: 
13.09.2018 - 13:00

Dzejas dienas ir viena no tām burvīgajām tradīcijām, kas katru rudeni padara īpašu. Tāpēc piektdien, 14. septembrī, plkst.19.00 Pļaviņu novada bibliotēka aicina ikvienu piedalīties Dzejas dienu akcijā “Sirds uz perona”, šogad ar Latvijas simtgadei veltītu moto “Biļete līdz Brīvībai.” Jau astoto gadu akcijas laikā visus vieno dzeja un ceļš. Pļaviņās šogad izvēlējāmies ceļu pie Daugavas, jo tā mums ir īpaša, tā ir likteņupe, kura kopš sendienām bijusi ūdens ceļš plostniekiem un kuģotājiem.

Akcijas dalībnieki saņems īpašu biļeti, kas dos iespēju bez maksas, gada garumā, apmeklēt Memoriālo muzeju apvienības muzejus un par sirsnīgām cenām iegādāties grāmatas visu gadu un Tukuma Literāta apvienības stendā “Latvijas Grāmatu izstāde 2019” 1.-3.martā - Ķīpsalā. Šogad pirmo gadu varat publicēt foto vai video ar savu lasījumu, izmantojot mirkļbirku #sirdsuzperona, un īpašo biļeti saņemt elektroniski. Vairāk par akciju varat lasīt https://tla.lv/sirds-uz-perona/ un https://www.facebook.com/SirdsUz-Perona/

Izbaudīsim kopā septembra un dzejas burvību Pļaviņās uz promenādes pie Daugavas!

Pasākuma laikā tiks veikta filmēšana un fotografēšana.

 

Iveta Gureviča, Pļaviņu novada bibliotēka