Ar trio “Art-i-Shock” koncertprogrammu “Gadalaiki” sākas ikgadējās Kamermūzikas dienas Pļaviņās

Publicēts: 
30.09.2019 - 16:00

1. oktobrī plkst. 19.00 Pļaviņu novada kultūras centrā ar trio “Art-i-Shock” koncertprogrammu “Gadalaiki” tiks atklātas ikgadējās Kamermūzikas dienas Pļaviņās.

 Trio Art-i-Shock” ir viens no meistarīgākajiem, oriģinālākajiem un ievērojamākajiem Latvijas kameransambļiem ar Eiropas mērogā unikālu, neparastu instrumentu sastāvu. Kopš tā pastāvēšanas sākotnes 2011. gadā trio spēlē trīs izcilas mūziķes ar atšķirīgām personībām un temperamentiem – pianiste Agnese Egliņa, sitaminstrumentāliste Elīna Endzele un čelliste Guna Šnē. Ansambļa nosaukumā iešifrēta tiekšanās pēc mākslinieciskas pilnības, vēlme klausītājus pārsteigt, iepriecināt un dažreiz draudzīgi provocēt.

 2017. gadā trio Art-i-Shock tika nominēts Lielajai mūzikas balvai par izcilu sniegumu kamermūzikā un kļuva par pirmo Latvijas Radio 3 "Klasika" rezidējošo ansambli. Sadarbojoties ar nacionālo ierakstu apgādu “Skani”, trio Art-i-Shock 2017. gada novembrī izdeva savu pirmo albumu, kas ieguva Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons 2018” kategorijā Gada akadēmiskās mūzikas albums.

 2018. gadā trio Art-i-Shock kļuva par Dzintaru koncertzāles 2018./2019. gada sezonas rezidejošo ansambli.

Ikviens laipni aicināts!

          

Dāvis Eņģelis, muzikologs

Vairāk informācijas www.trioartishock.lv