Arī februārī iedzīvotājiem būs pieejams bezmaksas pacēlājs "Mežezerā"

Publicēts: 
01.02.2018 - 11:45

ESF projekta “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā” ietvaros (projekta nr. 9.2.4.2/16/I/091) janvārī uzsākta jauna aktivitāte.

Katru februāra trešdienu (7., 14., 21. un 28. datumos) plkst.18:00 - 20:00 iedzīvotājiem ir iespēja doties uz atpūtas kompleksu “Mežezers”, slēpot uz kalna, nodarboties ar slalomu un citām sportiskām aktivitātēm.

Lūdzam dalībniekus līdz kārtējās nedēļas otrdienai telefoniski informēt projektu vadītāju (tel. nr. 27870290) par transporta nepieciešamību nokļūšanai uz slaloma kalnu. Saskaņā ar projekta nosacījumiem Pļaviņu novada dome nodrošinās bezmaksas transportu.

Projekta ietvaros tiek nodrošināts bezmaksas pacēlājs. Ja dalībniekiem pieejams savs sporta inventārs, lūgums ņemt to līdzi. Sporta inventāru var iznomāt arī uz vietas (pieejams ierobežotā daudzumā).

Zinta Zīmele, projektu vadītāja