Atjaunoti informatīvie stendi pie plosta modeļa un Bārukalna kapos

Publicēts: 
15.08.2018 - 14:00

Šī gada augustā Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centrs, sadarbojoties ar biedrības „Kopsolis” pārstāvi un vēsturnieci Ivetu Krastiņu,  ir veicis informatīvo stendu Bārukalna kapos un „Daugavas plosts” atjaunošanu. Bārukalna kapu stends ir ne tikai atjaunots, bet arī papildināts ar jaunu, aktualizētu informāciju.

Kopš 2011. gada Daugavas krastā starp aizsargdambi un Daugavas ielu uz laukakmeņiem ir novietots plosta modelis ar stendu, kur izlasāms plostnieku atmiņu stāsts un aplūkojamas vēsturiskās plostnieku fotogrāfijas. Tas tika izveidots, sadarbojoties ar biedrību „Kopsolis” un vēsturnieci Ivetu Krastiņu projekta „Pļaviņu plostnieku mantojums” ietvaros. Šo gadu laikā stendi bija izbalējuši, kā arī Bārukalna kapu stendu bija nepieciešams papildināt ar jaunu informāciju. 

Zaiga Bonda, TIC vadītāja