Atjaunots tilts pār Aivieksti uz Daugavpils šosejas

Publicēts: 
06.09.2018 - 09:45

Beigušies remontdarbi uz tilta pār Aivieksti uz Daugavpils šosejas (A6) 132,5. km. Līdz ar remontdarbu beigām ir noņemti arī visi satiksmes ierobežojumi kas tur bija, satiksme abos virzienos notiek pār tiltam.

Būvdarbu laikā tilts ir atjaunots, no iepriekšējās tilta konstrukcijas ir palikušas tikai sijas. Tika salaboti tilta balsti, atjaunoti konusu nostiprinājumi un izbūvēta jauna tilta brauktuve – sākot ar klātnes betonēšanu, hidroizolāciju, seguma ieklāšanu, kompensācijas šuvēm un beidzot ar gājēju ietvēm.   

Būvdarbus veica SIA Viadukts, to līgumcena ir 720 tūkstoši eiro (ar PVN), finansējums nāk no valsts budžeta.

Informāciju sagatavoja
VAS Latvijas Valsts ceļi
Satiksmes informācijas centrs un Komunikācijas daļa