Atrodi savu vakanci akcijā „Brīvprātīgais uz 1 dienu”!

Publicēts: 
16.08.2018 - 08:30

Strauji tuvojās biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” brīvprātīgā darba akcija „Brīvprātīgais uz 1 dienu”, kas notiek jau ceturto gadu un šoreiz tiek rīkota no 20. līdz 24. augustam. Nenokavē un piesakies jau šodien www.brivpratigie.lv!

Izvēlies kādu no 16 vakancēm sev interesējošā organizācijā. Ir iespēja iesaistīties Jēkabpils reģionālās slimnīcas, biedrības „Par ķepām”, Pļaviņu novada pašvaldības, Jēkabpils siltuma un daudzu citu organizāciju ikdienas dzīvē. Sīkāka informācija par vakancēm un pieteikšanās www.brivpartigie.lv. Izvēlies katrai dienai citu vai visām vienu darbavietu. Vietu skaits ierobežots, tāpēc pasteidzies un izdari izvēli pirmais!

Ja ir kādi jautājumi vai neizdodas pieteikties, droši raksti uz nvoresursi@inbox.lv vai zvani 26548737.

Maira Tropa, Jēkabpils NVO resursu centrs Sabiedrisko attiecību speciāliste