Atskats uz decembra pasākumiem SAC "Pļaviņas"

Publicēts: 
29.12.2017 - 12:45

SAC “Pļaviņas” 19. decembrī notika Agitas Lindenbergas un folkloras kopas “Āre” pasākums iemītniekiem “Ziemassvētki atnākuši”. Pasākumā skanēja dziesmas, rotaļas un citas lustīgas izdarības, kā arī ciemiņi iemītniekus cienāja ar līdzatnestajiem našķiem. Paldies viesiem par jauko pasākumu, kas visiem deva prieka staru ikdienas steigā!

Savukārt 27. decembrī pirmā stāva zāle notika “Ziemassvētku noskaņas” koncerts, uzstājās sieviešu ansamblis “Dzirnas” kopā ar māksliniecisko vadītāju Sigitu Vilkaplāteri. Ar savu skaisto dziedājumu ansamblis iepriecināja visu klātesošo sirdis! Sakām vislielāko paldies un mīļus vārdus visām dalībniecēm!

SAC “Pļaviņas” iemītnieki 27. decembrī saņēma ziedojumu no Pļaviņās dzīvojošās Hohlovu ģimenes un Rīgas Franču liceja skolotājas Diānas Ķezberes, bērniem un viņu vecākiem sarūpētās dāvanas. Liels paldies visiem ziedotājiem!

SAC “Pļaviņas” iemītniekus 28. decembrī iepriecināja pasākums “Ziemassvētku dzejas”. Klātesošo sirdis priecēja bērnu bibliotēkas bērnu un vadītājas Guntas Grandānes priekšnesumi, kā arī bijusī pļaviņiete Iveta Lapteva. Paldies par sirsnīgo priekšnesumu! 

SAC "Pļaviņas"