Atvērta reģistrācija Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratonam

Publicēts: 
24.07.2020 - 13:30

Aicinām reģistrēties skriešanas un nūjošanas svētkiem -  Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratonam, kas notiks šā gada 22. augustā.

Visi dalībnieki, kas līdz 18. augustam pieteiksies kādai no pasākuma distancēm novada mājas lapā www.plavinunovads.lv, saņems personalizētu numuru. Aicinām iepazīties ar nolikumu šeit. Reģistrācijas forma pieejama šeit.

Pasākumā ikviens varēs atrast sev vispiemērotāko distanci.

Pirmsskolēnus aicinām piedalīties 500 m skriešanas distancē bez laika kontroles.

Dalībniekus, kuri nevēlas skriet ar laika kontroli, aicinām startēt 1 km distancē “Savam priekam”.

Šī gada jaunums  -  “Veselības distance”. Tā ir 3 km gara distance ar laika kontroli skriešanā un bez laika kontroles nūjošanā.  “Veselības distancē“ uzvarētājus noteiksim bērnu un jauniešu vecuma grupās, kā arī atvērtajās grupās dalībniekiem no 18 gadu vecuma.

Ar dalībnieku grupām aicinām iepazīties nolikumā šeit.

Turpinot pagājušajā gadā iesāktās tradīcijas, arī šogad pasākumā piedāvāsim 6+ km “Latvijas distanci”12+ km “Baltijas distanci” un pusmaratona distanci, ko esam sertificējuši. Ja kāds no dalībniekiem pusmaratona distancē uzstādīs jaunu Latvijas rekordu, tas tiks oficiāli reģistrēts Latvijas Vieglatlētikas savienībā kā valsts rekords.

Visās iepriekš minētajās trīs distancēs sacensības notiks gan skriešanā, gan nūjošanā.

Sacensības nūjošanas distancēs notiks pēc Latvijas Tautas Sporta Asociācijas apstiprinātiem noteikumiem Latvijas čempionātam nūjošanā kā 2020. gada Latvijas čempionāta nūjošanā 2. posms. Ar noteikumiem un Latvijas čempionāta nūjošanā nolikumu aicinām iepazīties šeit.

Arī šogad notiks “Mazo sunīšu” jeb “Klēpja sunīšu” 300 m skrējiens. Īpašie nosacījumi – saimniekam distancē jāskrien kopā ar sunīti, sunītim jāatrodas pavadā, sunīša augstums no zemes (muguras augšējā daļa) nedrīkst pārsniegt 35 cm.

Pasākuma noslēgumā uz Pļaviņu Daugavas promenādes veidosim “Dzīvo ķēdi”, kopīgi atcerēsimies, pieminēsim un godināsim Baltijai tik nozīmīgos notikumus, kas norisinājās pirms 31 gada akcijā “Baltijas ceļš”.

Pasākumu atbalsta Odzienas muiža. Visi dalībnieki, uzrādot dalībnieka numuru, saņems 20% atlaidi nakšņošanai Odzienas Krogusmājā no 21. uz 22. augustu. Pieteikšanās nakšņošanai http://odzienasmuiza.lv/.

Kā ierasts, pasākumu noslēgsim ar apbalvošanu. Ar medaļām tiks apbalvoti katras dalībnieku grupas 1.- 3. vietu ieguvēji. Visiem pirmsskolēniem, kas veiks 500 m distanci, un “Klēpja sunīšu” skrējiena dalībniekiem tiks pasniegtas suvenīrmedaļas.
Pēc apbalvošanas notiks pārsteiguma balvu izloze, kurā piedalīsies visi pasākuma dalībnieki neatkarīgi no uzrādītā rezultāta, kas atradīsies izlozes brīdī klātienē pasākuma norises vietā.

Pasākums tiks organizēts ievērojot valstī noteiktās prasības un nosacījumus Covid – 19 izplatības ierobežošanai uz pasākuma norises dienu. Atgādinām, ka pasākuma dalībnieku pienākums ir ievērot LR normatīvajos aktos noteiktos nosacījumus un organizatoru norādījumus.

Uz tikšanos Pļaviņu novada skriešanas un nūjošanas svētkos!

 

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa