Bērnu bibliotēka gaida lasītājus

Publicēts: 
08.06.2018 - 10:15

Pļaviņu bērnu bibliotēkā pabeigts kosmētiskais remonts. Pateicoties Pļaviņu novada domes finansējumam, bērnu bibliotēka ir kļuvusi gaišāka un saulaināka. Paldies SIA “Juniperus”, īpaši tās vadītājam Viktoram Dudaram, par kvalitatīvi izremontētām telpām! Bērnu bibliotēkā tagad ir vairāki jauninājumi. Viena siena atvēlēta gleznu un citu māksliniecisku darbu izstādēm. Paldies Pļaviņu Mākslas skolai par skaistajiem zīda darbiem, kurus varēs apskatīt līdz augustam. Pateicoties kultūras centra dekoratorei Janīnai Krompānei, bibliotēkas sienas ieguvušas vasarīgu akcentu.

1. jūnijā bērnu bibliotēka aicināja savus lasītājus uz svētku pēcpusdienu par godu izremontētajām telpām. Pēcpusdienu ieskandināja lasītāju koncerts. Īpašs paldies sākumskolas skolotājai Kristiānai Balodei un viņas vadītajam dziedošajam ansamblim.

Vasara ir sākusies, bērnu bibliotēka gaida savus lasītājus ar jaunām grāmatām, galda spēlēm un dažādām aktivitātēm. Katru trešdienu no 15.00 līdz 17.0 bibliotēkā notiek bērnu klubiņa “Sprīdītis” nodarbības. Domes atbalstītā projekta ietvaros jau sākušās kanisterapijas nodarbības “Lasīsim kopā ar suņiem”, kā arī citas aktivitātes.

Uz tikšanos bērnu bibliotēkā sakot – Gunta Grandāne