Bērnu centrā “Pepija” viesojas ciemiņi no Ogres novada

Publicēts: 
24.05.2019 - 15:45

23. maijā sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centrā “Pepija” ciemojās Ogres Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja Zanda Vītola kopā ar Ogres novada brīvā laika pavadīšanas centru vadītājiem. Vadītājas tika iepazīstinātas ar centra mērķiem un uzdevumiem, ikdienas darbību un tradīcijām. Tika apskatīta centra mājas lapu un visas “Pepijā” piedāvātās aktivitātes, kuras var izmantot ikkatrs centra apmeklētājs.

Sarunu laikā tika pārrunāti jautājumi par aktuālākajām metodēm bērnu iesaistīšanai dažādu aktivitāšu veikšanā, dažādu jauninājumu ieviešanu darbā, kā arī vispārējā pieredzes apmaiņa, izvērtējot dažādas problēmsituācijas. Mēs esam priecīgi un lepni, ka varam dalīties ar savu pieredzi un zināšanām ar citiem līdzīgi domājošiem.

Uzskatām, ka šādas pieredzes apmaiņas ir ļoti vērtīgs pasākums ikvienam, kura darbs ir saistīts ar bērniem. Mūsu mērķis ir viens – darīt bērnus priecīgākus un zinošākus!

Darbs bērnu priekam!

 

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/centra-darbiba/nggallery/galerija-2017/Ciemi%C5%86i-no-Ogres-novada-

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra “Pepija” vadītāja

Tatjana Zagorska