"Bērnu žūrijas" noslēgums bērnudārzā

Publicēts: 
30.11.2017 - 15:45

30. novembra rītā Bērnu bibliotēkā atkal gaidījām savus vismazākos grāmatu ekspertus. Tie bija PII „Bērziņš” vecākās un sagatavošanas grupas bērni audzinātāju Silvijas Liniņas un Ināras Iļjinas vadībā. Līdz šim bērni bija jau iepazinušies ar gandrīz visām savas vecuma grupas grāmatām. Bija palikusi neizlasīta tikai pēdējā – H. Arhonas un L. Losano „Govs”. Šīs grāmatas īpatnība ir tā, ka tajā kādas gotiņas neparastā diena aprakstīta pat pēc pulksteņlaikiem. Diena sākās 7.12 no rīta, kad gotiņa no zaļajām ganībām iemaldījās pilsētā. Tur tai bija daudz neparastu piedzīvojumu un līdz ar to arī pilsētniekiem. Bērniem vislabāk patika, kā gotiņa tajā pēcpusdienā aizturēja veikala aplaupītājus. Beidzot pašā vēlā vakarā gotiņa atgriezās pļavā. Bērni arī stāstīja, ko viņi dara laikā, kas aprakstīts govs piedzīvojumos.

Ceram uz veiksmīgu sadarbību ar šiem jaunajiem grāmatu ekspertiem arī turpmākajos gados!

Antra Galiņa, bērnu bibliotēkas bibliotekāre