Bezmaksas mācību kurss “Mazo zemnieku saimniecību attīstība, nodrošinot paaudžu pēctecību un konkurētspēju, saimniekošanas dažādošana, radot produktu pievienoto vērtību”

Publicēts: 
21.01.2020 - 11:15

3. februārī pieejamas bezmaksas mācības "Mazo zemnieku saimniecību attīstība, nodrošinot paaudžu pēctecību ".

5. februārī “Mazo zemnieku saimniecību attīstība, konkurētspēju, saimniekošanas dažādošana, radot produktu pievienoto vērtību” pieredzes brauciens uz Kokneses novadu- z/s "Bļodiņas" un z/s "Kalnavoti".

Mācības un pieredzes brauciens - bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Pieteikties: tālr. 29440722, e-pasts - riekstina.ruta@gmail.com

Nosacījumi dalībniekiem:

mazās saimniecības ar apgrozījumu līdz 15000 EUR gadā. Var pieteikties arī lielākas saimniecības vai tikai zemes vai meža īpašnieki vai īpašnieku radinieki. Ja labuma guvējs nav LAD klients, tad nepieciešama arī Zemesgrāmata un apliecinājumi par radniecību.

 

Programma pielikumā.

Inese Eiduka

SIA LLKC Aizkraukles nodaļas Pļaviņu novada lauku attīstības konsultante

Pievienotie faili: